minecraft glwf error

A L P T U Ğ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
merhaba arkadaşlar minecraft ı çocukluğumdan beri oynarım ama ilk defa bu hatayı aldım minecraft glfw error 65542 hatası windows güncellemesini yaptıktan sonra bu hatayı vermeye başladı mınecraftı Resmi site yani orjinal sitesinden satın almıştım ama uzun bir süre ara verdim yeniden başlamak istediğimde bu hatayla karşılaştım internette araştırdım ne dedilerse yaptım open gl indirip java dosyasına attım her şeyi yaptım ama olmuyor birde minecraftım orjinalmı kendi sitesinden aldım ama konuyu araştırdıkça kafam karıştı
SharedScreenshotsdn.jpg

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
merhaba arkadaşlar minecraft ı çocukluğumdan beri oynarım ama ilk defa bu hatayı aldım minecraft glfw error 65542 hatası windows güncellemesini yaptıktan sonra bu hatayı vermeye başladı mınecraftı Resmi site yani orjinal sitesinden satın almıştım ama uzun bir süre ara verdim yeniden başlamak istediğimde bu hatayla karşılaştım internette araştırdım ne dedilerse yaptım open gl indirip java dosyasına attım her şeyi yaptım ama olmuyor birde minecraftım orjinalmı kendi sitesinden aldım ama konuyu araştırdıkça kafam karıştıEkli dosyayı görüntüle 146293
Ekran kartı driverınızı güncellemeyi deneyin.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265

A L P T U Ğ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Şunları uygularmısınız?
deneyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikisinide izleyip denedim knk ama olmuyo