Rehber Minecraft Dungeons | İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

Yiğit Ölmez

"Hayal Kurmak Cennetin Kapağını Aralamak Gibidir."
Reaksiyon puanı
8
Tekrardan merhaba abilerim , kardeşlerim! Bugün ki konum "Minecraft Dungeons". Oyunu 2-3 saat oynadım ve hala oynuyorum. :) Oyunun baktığım kısmında fazla hikaye yoktu. Oyun Steam'de Standart Versiyon'u 199,00 TL'ye bulunuyor. Ama benim önerim Türkiye ekonomisinde Xbox Game Pass'e yönelmenizdir. Bende kullanıyorum yakın zamanda onun hakkında da inceleme yazacağım. Bu oyunu şuanlık 4 kategoriden geçiricem. "Hikaye yok" .

1. Grafik. Puanım 8
Oyunun grafikleri gayet akıyor. Minecraft Tralier grafiğine benzettim. Bi süre sonra gözünüzü yormuyor. Modellemelerde gayet iyi , hoş ve ilgi çekici.

2. Oynanabilirlik. Puanım 6
Oynanabilirlik olarak eğer oyun kolu ile oynayacaksanız. Bazen kol algılama hatası veriyor. Ama o da çıkar tak yapınca düzeliyor. Bazen kafanız karışabiliyor. Ama öğrenirseniz çok güzel oluyor.

3. Anlatım. Puanım 8
Sinematikler gayet hoş akıcı. Gözünüzü yormuyor. Fazla bir şey görmedim ama genel olarak iyi.

4. Genel İçerik Puanım 7
Görevler gayet iyi bazen yoruyor ama fazla sıkılmıyorsunuz. Biom biom mob çeşitliği artıyor. Tower olayı çok güzel. Upgrade sistemleri gayet iyi ama burayada pass sistemi gelmiş ama ucuz 11 TL diye hatırlıyorum.

GENEL PUANIM / 8

Gelelim sistem gereksinimlerine
Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (November 2019 Update or higher), 8 or 7 (64-bit with the latest updates; some functionality not supported on Windows 7 and 8)
  • İşlemci: Core i5 2.8GHz or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 or equivalent DX11 GPU
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Performance increases with higher-end systems. Not supported on Windows 10S.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (November 2019 Update or higher), 8 or 7 (64-bit with the latest updates; some functionality not supported on Windows 7 and 8)
  • İşlemci: Core i5 2.8GHz or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 or equivalent DX11 GPU
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Performance increases with higher-end systems. Not supported on Windows 10S.

Eğer yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen moderatör:

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Story Mode sonrasında piyasaya sürülen yan ürünler nedense beni tatmin etmedi. Dungeons da bu oyunlardan biri.

Son mesajlar