Mimarlık için bu laptop alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

20samet04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Acer ConceptD 5 CN515-51 Intel Core i5 8305G 8GB 512GB SSD Fiyatı

Biliyorum aynı fiyata çok daha iyi bir oyuncu laptobu alınabilir biliyorum.Ama okullar açılırsa ve okula götürmem gerekirse 2.5KG + bir de adaptör her gün de 1 saat yol da geçse bel fıtığı olurum herhalde

Birde oyuncu laptoplarının tasarımı bence çok ta güzel değil bunun rengi hem beyaz daha güzel duruyor

fikirlerinizi bekliyorum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bu üründeki işlemci nereden baksanız iki yıllık. Gerçekten fiyatının ederi olmayan bir ürün. Ek olarak, mimarlık programları için U işlemciden ziyade H işlemciye veya iyi bir ekran kartına ihtiyacınız var. Yani bir nevi gaming cihazlar şart diyebilirim. Yine de ben H işlemcili ürün almak istemiyorum derseniz bu laptoplara bakın derim.
Bütçe yeterse bu ürüne de bakabilirsiniz. İşlemcisi H serisi olmasına rağmen tasarımı daha sade.
Bütçeye bağlı bu ürüne de bakabilirsiniz. İşlemcisi oldukça kuvvetli.

20samet04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu üründeki işlemci nereden baksanız iki yıllık. Gerçekten fiyatının ederi olmayan bir ürün. Ek olarak, mimarlık programları için U işlemciden ziyade H işlemciye veya iyi bir ekran kartına ihtiyacınız var. Yani bir nevi gaming cihazlar şart diyebilirim. Yine de ben H işlemcili ürün almak istemiyorum derseniz bu laptoplara bakın derim.
Bütçe yeterse bu ürüne de bakabilirsiniz. İşlemcisi H serisi olmasına rağmen tasarımı daha sade.
Bütçeye bağlı bu ürüne de bakabilirsiniz. İşlemcisi oldukça kuvvetli.
Hocam MX serisi ekran kartı işimi görür mü? Çünkü örneğin kullanacağım yazılımlardan biri olan Autocad de ekran kartı hafızasının 4gb ve üsütü olması tavsiye edilmiş.Yine aynı şekilde RAM in de 16gb olması tavsiye edilmiş

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Sizin attığınız linkte bilgisayarın işlemcisi şimdiye göre biraz eski. Daha iyi bir bilgisayar alabilirsiniz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Hocam MX serisi ekran kartı işimi görür mü? Çünkü örneğin kullanacağım yazılımlardan biri olan Autocad de ekran kartı hafızasının 4gb ve üsütü olması tavsiye edilmiş.Yine aynı şekilde RAM in de 16gb olması tavsiye edilmiş

İş görmeye görür de, bu bütçede olay artık iş görmekten fazlası olmalı. İş görme kriteri 6-7K arasındaki bilgisayarlar için geçerli. Elinizdeki paraya yazık olur yani.