Milli Takımda Fatih Terim Dönemi

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[h=2]Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeniden Milli Takım'ın başına geçiyor. Terim, bu sezonun sonuna kadar hem Galatasaray'ı hem de A Milli Takım'ı çalıştıracak.[/h]
terim3_CSR4B.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeniden Milli Takım'în başına geçiyor. Terim, bu sezonun sonuna kadar hem Galatasaray'ı hem de A Milli Takım'ı çalıştıracak.

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın salı günü görevinden istifa etmesinin ardından teknik direktör arayışlarına başlayan Türkiye Futbol Federasyonu, Fatih Terim'in hem Galatasaray hem de Milli Takım'ı çalıştırması için önce Galatasaray Kulübü'nün kapısını çaldı.

Geçtiğimiz gün Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya gelen Fatih Terim, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile görüştükten sonra sezon sonuna kadar hem Galatasaray'ı hem de A Milli Takım'ı çalıştırmayı kabul etti.

Terim, mayıs ayının sonuna kadar A Milli Takım ve Galatasaray'ı çalıştıracak.

TERİM İÇİN İMZA TÖRENİ
TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mete Düren, yaptığı açıklamada görüşmelerin ardından Galatasaray Teknik Direktörü Terim ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

Düren, federasyonun İstinye'deki binasında bu akşam 20.30'da başlayacak basına açık imza töreninde Terim ile sözleşme imzalayacaklarını bildirdi.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/92686/milli-takimda-fatih-terim-donemi

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
O zaman :D Ha bu arada sadece bize bağlı olsa tamam da 2014'e gitmemiz neredeyse imkansız

[video=youtube;w8YShOTVTMI]https://www.youtube.com/watch?v=w8YShOTVTMI[/video]

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hayırlısı olsun.
Ama Dünya kupası gene çok zor.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yaw önce federasyon istifa etsin sonra bakrız bunlar Galatasarayın başarısnı engelleme çalışmaları bunlar.

01xÖMERx01

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynen fedarasyon işini yapamıyor kimsenin haberi olmadan teknik direktör getiriyor götürüyor

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Hayırlı olsun. Millî takımın durumu pek iç açıcı olmasa da eski heyecanı getirecek bir adam Fatih Terim.

fxYG5jz.png

J7JzF3S.png

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Hayırlı olsun. Ama Dünya Kupası imkansıza yakın .

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yaw önce federasyon istifa etsin sonra bakrız bunlar Galatasarayın başarısnı engelleme çalışmaları bunlar.

O kadar teferruatlı düşüneceklerini zannetmiyorum hocam. Galatasaray'ın başarısını engellemek gibi bir düşünce olsaydı, öncelikle Ünal Aysal sonrasında Fatih Terim bunu kabul etmezdi. Akabinde topu topu 4 - 5 maç takımın başında olacak zaten.

Şahsi düşüncem ise isimlerin hiçbir önemi yok aslolan A milli takımın başarısıdır.

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GALATASARAYI bırakmadığı sürece bence problem yok zaten milli takım senede 15 maç yapıyo

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hayırlı olsun. Millî takımın durumu pek iç açıcı olmasa da eski heyecanı getirecek bir adam Fatih Terim.

fxYG5jz.png

J7JzF3S.png

Hiçbir şey imkansız değildir ama şu tabloda ki takımlara bakıp da dördüncü sırada olmak insanı kahrediyor gerçekten.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Düzeltme: Yanlış konu...
Benzine zam konusuna yazacaktım...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
:)

İki ay bir fark olacak milli takımda.

TsamV

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bir #Galatasaray 'lı olarak Fatih Terime güveniyorum. Unutmayın 2008 Avrupa Kupasında herkes eleştiriyordu ben başarının geleceğine inanıyordum ama kupa gelmedi olsun. 2014 Dünya kupasına gidersek de sakın şaşırmayın. Ayrıca bu sezonda #Galatasaray da Kupayı kaldıracak.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
yıldırım demirören gitmeli adam gibi adam gelmeli başa...kim gelirse gelsin basarı yakalamamız mucize olur

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
En azından milli maçların bir heyecanı olur, memlekette milli maç olduğunu hissederiz, kaç yıldır milli maç mı var, mahalle maçı mı var o kadar ilgisizdik ülkece.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
ondan başkası olmaz zaten
not:Fenerbahçeliyim ama yiğidi öldür hakkını yeme!!!

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
bence fatih terim üzerine düşeni yaptı tebrik etmek lazım zaten milli takımımızı bu halinden kurtaracak en iyi hoca olduğuna inanıyorum gruplardaki maçlara bakacak olursak matematiksel olarak hala şansımız var ben fatih hocanın tecrübesine güveniyorum şahsen asıl olan milli takımın başarısıdır iki görevide kaldırabilir hayırlısı olsun bari kalan maçları şöyle adam gibi izleyelim

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
:D buda 2 günlük haber.istifa etmeli dediğin adamla el sıkışıyon.bir şey demiyorum.
unal_aysal_demiroren_istifa_etsin_1.jpg

ol.jpg

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Abi şimdi bu adamda götüremeyecek, "eee hani noldu Terim Terim diyodunuz" diyecekler.

Sanki tüm maçları kazansak bile gidebiliyormuşuz gibi.

Andorayı yenersek,

O hafta Macaristanlada Romanya berabere kalırsa,

Öbür maçta Türkiye deplasmanda Romanyayı yener,

Macaristan, Estonya ile berabere kalırsa,

Nihan doğan maça gelip 3'lü çektirirse 2.oluruz.. .

milli%20tak%C4%B1m%20karikat%C3%BCr.jpg

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Abi şimdi bu adamda götüremeyecek, "eee hani noldu Terim Terim diyodunuz" diyecekler.

Sanki tüm maçları kazansak bile gidebiliyormuşuz gibi.

Andorayı yenersek,

O hafta Macaristanlada Romanya berabere kalırsa,

Öbür maçta Türkiye deplasmanda Romanyayı yener,

Macaristan, Estonya ile berabere kalırsa,

Nihan doğan maça gelip 3'lü çektirirse 2.oluruz.. .

milli%20tak%C4%B1m%20karikat%C3%BCr.jpg

andora maçı bile garanti değil.yaz bir kenara.zaten hollanda bizi rahat yener.romanya'dan beraberlik koparırsak iyidir. bu iş son maca bile kalmaz.matematiksel olarak biter.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Yüzde 99 gidemicez de zaten kalan %1'ide Allahtan ümit kesilmez diye bırakıyoruz işte.

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ben kesin gitmiyoruz gözüyle bakıyordum ama artık umudum var !

Andorra maçında taraftarın inanılmaz desteği olacaktır.
Terim'in gelişi ve taraftarın desteği bir rüzgar yaratır.

Şu anki kötü tablodan dolayı %60 a %40 diyorum ben :)