Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Şenol Güneş

Şenol Güneş - Milli Takım haberlerinde son dakika açıklaması! TRT Spor'un haberine göre Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Milli Takım'la anlaşmaya vardı. Güneş'in sezon sonuna kadar hem Beşiktaş'ı hem Milli Takım'ı çalıştıracağı öğrenilirken tecrübeli çalıştırıcı Bursaspor maçı öncesinde de haberleri yorumladı. Güneş, "Ayrılıkla ilgili benim bilgim yok. Dalgalar nereye gidiyor onu bilmiyorum. Zamanı gelince konuşuruz" dedi

TRT Spor'un haberine göre; Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Milli Takım'la anlaşmaya vardı. Güneş, sezon sonuna kadar hem Beşiktaş'ı hem Milli Takım'ı çalıştıracak. Güneş, sezon sonundan itibaren kariyerine Milli Takım'da devam edecek.
ŞENOL GÜNEŞ'TEN İLK AÇIKLAMA!
Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Bursaspor'u konuk edecek Beşiktaş'ta Şenol Güneş maç öncesinde Milli Takım haberleri üzerine konuştu. Şenol Güneş şunları söyledi:
"Ayrılıkla ilgili benim bilgim yok. Sosyal medyayla işim yok. Bana yansıyan sorular, bir sürü şeyler geliyor ama onlara dönersek zaten işi bırakmak gerekiyor. Şu anda Bursaspor maçı daha önemli. Benim bilgim yok. Benim dışımda konuşulanlar varsa bana geldiğinde konuşuyoruz. Sosyal medya 3 senedir beni gönderiyordu. Dalgalar nereye gidiyor, onu bilmiyorum. Zamanı gelince konuşuruz."

Kaynak: HT

Son mesajlar