Milli Takım Kampında Kavga Cıktı

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında iki sezon önceki şampiyonluk nedeniyle devam eden gerginlik, milli takım kampına da yansıdı.

KÜME DÜŞÜYORSUNUZ

Volkan Demirel, kampta bir sohbet esnasında Trabzonspor'u kastederek, "Şampiyonluk kupası kovalıyorlardı, şimdi kümede kalma mücadelesi yapıyorlar" deyince, bordo-mavili takımın kalecisi Tolga tepki gösterdi.

DİĞER FUTBOLCULAR ARAYA GİRDİ

Daha sonra diğer Trabzonsporlu oyuncular Onur ve Soner de tartışmaya dahil oldu. Taraflar arasında bağırışmalar olurken, diğer futbolcular araya girerek, iki tarafı da sakinleştirdi.

milli-takim-da-kavga-cikti-4453495_3660_400.jpg

TFF KAVGAYI YALANLADI

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Bazı basın-yayın organlarında, Milli Takım kampında bulunan oyuncularımız 'Volkan Demirel ile Tolga Zengin arasında tartışma yaşandığı' şeklinde yer alan haberler, hayali bir kurguyu içermekte ve gerçeği yansıtmamaktadır. Milli Takımımızın 2014 Dünya Kupası Avrupa Grup Elemeleri'nde yapacağı iki önemli karşılaşma öncesinde; böylesine asılsız, mesnetsiz, Milli Takım saygınlığını ve oyuncularını rencide edici bir haberle kamuoyunu yanıltmaya kalkmak, basın-yayın organlarının inandırıcılığı, güvenilirliği, etik anlayışıyla bağdaşmamıştır." denildi.

Kaynak

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ne gerek var ki böyle hareketlere? orada da kendi takımını düşünüyorsan hiç giyme milli formayı!

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
volkanın hala milli takımda ne işi var biri bana açıklasın fenerbahçenin nasıl sabrettiğine şaşırıyorum bide milli takımda biz sabrediyoruz, ne kaleciliği ne adamlığı beş para etmez.

Youshet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kavga edecek kadar yüzsüzsen bırak oraya çıkma arkadas.

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
siz orada milli takım TÜRKİYEMİZİ temsil eden bir grupsunuz sizin orada kavga etmeniz bize utanç veriyor . Takım ayırımı milli takımda yapılmamalı bence TÜRKİYEMİZİ bu sekil temsil eden kim olursa olsun bence takım düzenini bozmaktan atılmalı isterse dünya capında bir futbolcu olsun eger kavga ediceksen git lig içerisinde et yazık ....

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Eğer kavga haberi doğru ise pek şaşırmadım.Yine Volkan kendine yakışanı yapmıştır.Futbol da kavga çıkarması ile bağdaşlaşan birisi oldu.Milli takım kampında niye ki Trabzon'a laf söyleyipte ortamı gerersinki? Ne gereği var.Demek ki Volkan da Milli Takım kavramı yokmuş...

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Evinden aldıracak birisini bulmak için kimseyi bulamayacaksın yakında Kaplan!!!

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hep aynı isimler, aynı olaylar...

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
milli takım zor bir sınava çıkacak maç öncesi bunu yapanları kamptan kapı dışarı atacaksın şu volkanı hiç sevmezdim şimdi iyice diksimdim bu nasıl bir insandır ya bu adamın çok önce mili takım formasını bırakması lazımdı başka kalecimi kalmadı türkiyede bakalım maça nasıl yansıyacak bu kavga

Casio Murat

Doçent
Reaksiyon puanı
0
işin içinde volkan YADA emre varsa her zaman inanırım..
Çünkü yaparlar.. Orası milli takım kampı !
orada sadece milli takım konuşulur ve tartışılır..
NOT - Volkan zaten kaşınıyo.. ama birgün fenaaa kaşıycaklar onu..#