Öneri Mikrofonsuz Gaming Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ThePaydayAddict

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba
Hyperx Quadcast Mikrofonum var
Yanına normalde kulaklık olarak Hyperx Cloud 2 Kablolu almayı düşünüyordum.
Kasım ayı indirimlerinden sonra fiyatı 1.300 tl den 1.800 - 2.100 tl lere kadar çıktı.
1.500 tl bandında alınabilecek mikrofonsuz gaming kulaklık önerisi yapabilir misiniz?
(Bu fiyat bandında Cloud 2 den başkası alınmaz gibi bir düşünceniz olursa da belirtirseniz sevinirim) Teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mikrofonsuz gaming kulaklik bildigim kadariyla yok. Olsa olsa cikarip takilabilen mikrofona sahip olanlari var. Gaming kismini gectim mikrofonsuz kulaklik bile var mi ki? Bu fiyata alabileceginiz en iyi kulaklik. Sinerji'de indirimde su an kacirmayin.

ThePaydayAddict

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mikrofonsuz gaming kulaklik bildigim kadariyla yok. Olsa olsa cikarip takilabilen mikrofona sahip olanlari var. Gaming kismini gectim mikrofonsuz kulaklik bile var mi ki? Bu fiyata alabileceginiz en iyi kulaklik. Sinerji'de indirimde su an kacirmayin.

Teşekkür ediyorum ben mikrofonunu kullanmayacağım için öyle söylemiştim ama doğru söylüyorsunuz takılıp çıkarılabilir olması da uygundur benim için cloud 2 ile karşılaştırıldığında hangisi daha iyi bu konuda bi fikriniz var mı acaba veya birbirlerine üstünlükleri konusunda?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Teşekkür ediyorum ben mikrofonunu kullanmayacağım için öyle söylemiştim ama doğru söylüyorsunuz takılıp çıkarılabilir olması da uygundur benim için cloud 2 ile karşılaştırıldığında hangisi daha iyi bu konuda bi fikriniz var mı acaba veya birbirlerine üstünlükleri konusunda?

Cloud II iyi kulaklik ama uzun zamandir piyasada. BlackShark V2 genel olarak daha iyi bir kulaklik. Epey iyi de bir ses kartiyla geliyor.