" Microsoft Word" yazmasın

Bu konuyu okuyanlar

iamsemih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.. 2007 office kullaniyorum.. excel ve word te diyelim VELİ isminde bir belge var.. gorev cubugunda "VELİ Microsof Word" "Microsof Excel VELİ " yaziyor.. ben sadece VELİ yazsın istiyorum.. bunu nasıl yaparim.. tşk ettim.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Merhaba.. 2007 office kullaniyorum.. excel ve word te diyelim VELİ isminde bir belge var.. gorev cubugunda "VELİ Microsof Word" "Microsof Excel VELİ " yaziyor.. ben sadece VELİ yazsın istiyorum.. bunu nasıl yaparim.. tşk ettim.

Dostum benim bildiğim böyle bir şey yapamazsın... Windows o an kullandığın programın ismini dokumanın isminin sonuna ekler... misal firefox'tan shifdelete'e girdiğin shiftdelete - Firefox yazar... notepad'den bir A isimili dosya açtığında A - Notepad yazar... aynı şekilde Veli isimli word açtığında da Veli - Word Mic. yazar....

iamsemih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeri gelmisken sorayım.. görev cubugundaki sekmeleri(enlemesine) nasıl kısaltabiliriz..tşk ederim.

cevap için tşk ederin.. 0ffice 2003 te oluyordu ama..

iamsemih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı cumalar.. yardımcı olacak kimse yok mu..

EhemmiyetsiZ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hayırlı cumalar.. yardımcı olacak kimse yok mu..
Bir yöntem var ama o yazıyı sabitler yani sadece veli yazar her belgenin başında ondan sonra belge ismi gelir. Yöntem şu : Uygulama exe'sini hexeditor ile açıp Microsoft Office Word (yada Excel) Yazan satırı bulacaksın. onu sileceksin ama satır sayısını alman lazım eğer eksik yaparsan bozulur yani "Microsoft Office Word" yazısı 21 Karakter, VELİ ise 4 karakter kalan karakter sayısını ya nokta yapacaksın yada boşluk koyacaksın. Ama bu işlemi yapmadan önce exe nin yedeğini al mutlaka.

iamsemih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevaplar için tşk ederim. anlaşılan office de istediğimi yapamiyoruz..