Microsoft ve halk yalan söylüyor.

Bu konuyu okuyanlar

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
2017'de şirket arkadaşım amazon'dan laptop aldı. Freedos hiçbir şey yok.
windows 7 retail key birlikte işini gördü.
windows 10 key aldı retail ile birlikte halen bi sorun yaşamadı key ile ilgili
Bütün forumlara araştırdım. yok çalıntı, keyler orjinal değil, bsa şirketi inandırmazlar hikayesi
Madem microsoft neden retail işletim sistemi yapıyor?
korsan kullanıcılar crackli kullanıyorlar güncelleme yaptığında crack işe yaramıyor patlıyor, retail her güncelleme de patlamıyor. Çalıntı olsa key kabul etmez microsoft. Microsoft çalıntı bir şey durumunda güncelleme çıkarır o key 30 günlüğe çevirir. Millet yaygara koca karı ağızı laflar ediniyor.
N11'de 1tl windows pro retail key satıyordu. Fatura kesilir altına yazmış bi sorun olmaz diye... Altta N11 adam yazmış satıcı

Windows 10 Pro 32&64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans

1- Ürünü alıyorsunuz

2- Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3- Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4- Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5- Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6- Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

A- Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B- Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C- Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D- Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E- Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G- BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

Edit: Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı… En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz..

Windows 10 Pro 32&64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans

Windows 10 Home’un sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak iş amaçlı şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve daha fazlası.

Ağabeylerim ablalarım, Microsoft Türkiye yorumuda okudum. Yalan söylüyor ! Matsak oem key cd veya usb satmak 700 800 lira onun derdinde ben de yalan söylerdim.
Arkadaşıma dediğim gibi her güncelleme yapıyor, lisans keyi iptal olması gerekirdi. Daha doğrusu microsoft bill gates yapması gerekirdi.
Windows 10 çıktı çıkalı bu koca karı dedikoduları hiç bitmiyor.

Mxns

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Aldığınız anahtarın son bitiş bloğunda neler yazıyor merak ettim. Yükseltme ile geçenlere aynı lisansı veriyorlardı.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Aldığınız anahtarın son bitiş bloğunda neler yazıyor merak ettim. Yükseltme ile geçenlere aynı lisansı veriyorlardı.
Lenovo laptop almış işte freedos, yükseltme yapmamış windows 10'u sorun olmasın diye satın almış önlem yani