Microsoft Security Essentials , ESET NOD32 Antivirus? Sizce Hangisi?

Microsoft Security Essentials , ESET NOD32 Antivirus? Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    106

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
iyi Kötü diye birşey yok Virüslri hepsi buluyor bulamadıklarınıda siz bilemezssiniz zaten :D kullan bir tane ünlü bir antivirüs programı işte

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parasız ile paralıyı kıyaslamışsın,tercih her zaman parasızdan yana olacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar konu 2012 de açılmış artık adam sorununu çözmüştür ayrıca çözmediyse benim önerim mse'dir. Çünkü microsoft kendi işletim sistemi için neyin iyi neyin kötü, neyin yavaşlatıp,neyin yavaşlatmayacağını bilir.

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar konu 2012 de açılmış artık adam sorununu çözmüştür ayrıca çözmediyse benim önerim mse'dir. Çünkü microsoft kendi işletim sistemi için neyin iyi neyin kötü, neyin yavaşlatıp,neyin yavaşlatmayacağını bilir.

haklı olabilirsin ama malesef mes ye de güvenemiyorum çünkü kendisi ile çelişiyoır microsoft un sitesinden 180 günlük deneme süresi olan server 2012 yi indirdim onda tehlike buldu :) şimdi serverde mi sıkıntı yoksa mse de mi bilemem ama sonuçta altında aynı şirket var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
12 yıldır bilgisayar kullanıyorum. bu süre içerisinde en iyisinden en kötüsüne bilindik bilinmedik piyasadaki tüm güvenlik programlarını test etme şansım oldu. internette ne yaptığını bilen, karanlık yönlere yönelmeyen, daima orijinal yazılım kullanan birinin güvenlik yazılımına pek ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. oyunlarım bile tamamen orijinal 12 yıl boyunca virüs yüzünden hiç sorun yaşamadım çok nadiren format attım donanım ve işletim sistemi değiştirmek amacıyla. bankacılık işlemlerim için live linux cd kullanıyorum. yaz tatili için yanımda kalan ufaklık yeğen sürekli bilgisayarıma usb bellek taktığı için mse yükledim onu kullanıyorum. param var güvenlik yazılımı alacağım derseniz kaspersky internet security iyi bir seçim, ev kullanıcısı güvenlik yazılımına para vermemeli derseniz ücretli programlardan pek farkı olmayan avast free sağlam bir program, ben ne yaptığımı biliyorum derseniz bile köşede mse bulunsun her ihtimale karşı.

eski bir Doctus HijackThis Takımı Üyesi ;)

tapmaz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
virüs dediğin nedir gülüm biz senin için format atmayı göze aldık :)

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
atin ölümü arpadan olur hardiks çizilme olayinimi diyon o iş halk efsanesi ben direk yedekten kuruyom :D

harddisk in üzerindeki disklere veri kaydı yapıldıkça çizilme olayı zaman içinde gerçekleşir...bunu yanlış hatırlamıyorsam western in sitesinde canlandırmalı görmüştüm

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
3 senedir bir sorun gördügümde atarim format wd hdd bir sorun görmedim bana göre çizilmesi felan uydurma normaldede çizilmiyormu win8 le de zaten kolaylik geldi kurmadan yenileye biliyosun pc yi 2 senedirde idm crak dosyasindan başaka virüs girmedi pc ye norton lisansi varken pc kulanamiyodun o derece pc ayarlarindan paylaşimi uzak masa üstünü kapat tamam 1 2 serviside sil virüs bişey yapmaz
1 senelik lisas felan veriyorlar zaten para kazanmak için
kulananlar kulansin neni ilgilendirmiyor

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya KAV yükle yada hiç bir şey yükleme.

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ama Bence Eset'in Tek Eksik Yönü Bulduğu Virüsleri Silmiyor Oluşudur !

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Donanımı düşük olanlara, PC'de sadece işini görüp kapatanlara Microsoft Security Essentials
Orta düzeye ESET - Avira
Üst düzeye Kaspersky Antivirus

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Microsoft Security Essentials derim esede 4 yıl önce güvenim bitti onu kaldırıp yerine başka program kurundum ortalık virüs kaynamış bizim esed her nerde yaşıyorsa artık

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Windows'u iyi bilen Microsoft Security Essentials 'dir

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
microsoft security essentials kullanan arkadaşlar söylüyorum.boşa ram ve cpu kullanımından başka bir getirdiği bir işe yaradığı yok.

sadece windows cracklerini buluıyor.onun haricinde güncel virüslerin %90 kaçırıyor zaten.bütün av test sitelerinde sonuncu çıkıyor.gidin ücretsiz başka antivirüs programları kullanın.