Microsoft oturum açma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tolgaksy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar lafı hiç uzatmadan sorunumu sizlere aktarıcam. Bilgisayarımı microsoft hesabına bağlı şekilde oturum açarak kullanıyordum ancak bugün şöyle bir sorunla karşılaştım bağzı sebeplerden dolayı güvenli moda geçirdim bilgisayarı ancak oturum açma kısmında internet bağlantım kesildiği için şifremi kabul etmiyor ve oturumu açamıyorum bi çok yol denedim güvenli mod ve ağ ile açmayı ardından komut sistemini açmayı ancak hiç biri işe yaramadı parola istiyor devamlı nasıl kurtarabilirim bilgisi olan var mı acil yardımına ihtiyacım var.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Normal hesabına geç.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Açılışta bir şifre ekranı çıkmıyor mu? Orada hangi hesabın şifresi istendiği belirtilmiyormu?

Tolgaksy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açılışta bir şifre ekranı çıkmıyor mu? Orada hangi hesabın şifresi istendiği belirtilmiyormu?

Bilgisayarda tek oturum mevcut oda microsoft hesabına bağlı giriş yapamıyorum çünkü internet bağlantısı yok şifreyi kabul etmiyor

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
İnternetin kesik mi? Bilgisayardan mı kapattın?
Güvenli moda girdiğinde, Bilgisayar'ı tekrar kapattın mı?

Tolgaksy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bİlgisayarı güvenli moda aldığım için internet bağlantısı kesik bi durumda açıldı bilgisayar daha sonra güvenli moda tekrar giriş yaptım güvenli modu ağ ile etkinleştiri seçtim ama hiç bir değişiklik olmadı güvenli moddan kapatmadım bilgisayarı ama hiç öylede deniyim ama sanmıyorum

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Size tavsiyem Microsoft hesabı yerine yerel hesap kullanmanız, Microsoft hesabı her oturum açışınızda/kapatışınıza internet bağlantısı gerektiriyor.