Microsoft Ödüllü Yabancı Dil Eğitim Seti 27 TL!

Bu konuyu okuyanlar

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
FirsatResim.aspx

Liderlik Okulu'ndan Microsoft ödüllü İngilizce,Almanca,İspanyolca ve Fransızca yabancı dil eğitim setlerinden dilediğiniz dil seti %69 indirimle 87,50 TL yerine 27 TL.

Not:Kampanya 11 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Adresi: DilEğitimSeti

İngilizce öğreneceksen Microsoft ödüllü öğreneceksin. Almanca, İspanyolca, Fransızca için de aynı şey geçerli… Liderlik Okulu’nun Microsoft ödüllü yabancı dil eğitim setleri senin de geleceğin için birer basamak. Öğrenmek istediğin yabancı dili seç ve sadece 27 TL değerindeki sete sahip ol. Rakiplerinden hep önde ol. Binlerce kelime, deyim, kalıp, örnek kullanım, ses imleri ve yakın kelime seni bekliyor.

Liderlik Okulu’ndan Microsoft ödüllü İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca yabancı dil eğitim setlerinden dilediğin biri 87,50 TL yerine %69 indirimle 27 TL!

Her seviye dersler, dersler bölüm ve alt bölümler içerir. Dersler güncelden alınmış olaylarla başlar. Resim ve diyaloglarla oluşturulmuştur. Tüm diyaloglar seslidir. Seslendiriciler orijinal dilde yapılmaktadır. Seçtiğin bir sözcüğü mikrofondan tekrarlarsan, ses analizi yaparak telaffuzunun uygunluğunu ölçebilirsin.

English Elements

Kuruluş CD'si,
Başlangıç Seviyesi
İleri başlangıç seviyesi
Orta CD'leri ve
Collins Cobuild Student's ve
Dictionary'den oluşur.
Toplam 7 CD’dir.

• Tıkla gör teknolojisi
• Konuş gör teknolojisi
• RE-WISE Yöntemi
• Akıllı-Öğrenim Yöntemi
• Türkçe dilbilgisi desteği
• Türkçe Kullanma kılavuzu

German Tangram
Kuruluş CD'si,
Başlangıç Seviyesi
Orta seviye
İleri seviye
Almanca CD'lerinden oluşur.
Toplam 4 CD'dir.

• Tıkla gör teknolojisi
• Konuş gör teknolojisi
• RE-WISE Yöntemi
• Akıllı-Öğrenim Yöntemi

French Facettes
Kuruluş CD'si,
Başlangıç Seviyesi
Orta seviye
İleri seviye
Fransızca CD'lerinden oluşur.
Toplam 4 CD'dir.

• Tıkla gör teknolojisi
• Konuş gör teknolojisi
• RE-WISE Yöntemi
• Akıllı-Öğrenim Yöntemi

Spanish Mirada
Kuruluş CD'si,
Başlangıç Seviyesi
Orta seviye
İleri seviye
İspanyolca CD'lerinden oluşur.
Toplam 4 CD'dir.

•Tıkla gör teknolojisi
• Konuş gör teknolojisi
• RE-WISE Yöntemi
• Akıllı-Öğrenim Yöntemi
•Türkçe Kullanma kılavuzu

Liderlik Okulu “Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor” sloganı ile öğrencilerine geleceğin vizyonunu katan bir kurum olarak güçlü kurumsal ortakları ile yepyeni eğitim fırsatları sunuyor.

Liderlik Okulu, gençliğin öncülüğünde on binlerce kişiyi etkileyen ve geleceğin liderlerini yetiştiren bir kurum.

Daha fazla bilgi için: www.liderlikokulu.org.tr

Kampanya Detayları:
Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Liderlik Okulu’ndan Microsoft ödüllü İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca yabancı dil eğitim setlerinden dilediğin biri 87,50 TL yerine %69 indirimle 27 TL!
• 11 Nisan – 11 Haziran 2012 tarihleri arasında, 2 ay boyunca geçerlidir.
• Kargo alıcıya aittir. Tüm Türkiye için bedeli 5 TL ile 8 TL arasında değişir.
• Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin.
• Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.
• www.liderlikokulu.org.tr/yakalaco adresinden kupon kodun ve iletişim bilgilerinle sipariş verebilirsin.
• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
• İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.
• Bonus Kart’la yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 4 taksit!