Soru Microsoft lisans kodunun son kullanma tarihi var mı?

WakanTanka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Microsoft lisans kodunun son kullanma tarihi var mı?

Son düzenleyen moderatör:

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
3,426
Yok diye biliyorum ancak emin değilim. Bence çok geçmeden kullanın, ne olur ne olmaz.

WakanTanka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bize 5 yıllık 3300 diyip faturaya 5500 tl olarak geçirmişlerde ondan dolayı iade etmek istiyorum merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam diğer konumu birden fazla konu diyip sildiniz eyvallahta adama nerden ulaşacağım ben şimdi

Son düzenleme:

lordare

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,910
Bize 5 yıllık 3300 diyip faturaya 5500 tl olarak geçirmişlerde ondan dolayı iade etmek istiyorum merak ettim
Bildiğim kadarıyla Windows kodunun Skt'si olmaz. Faturada hata varsa önce kendilerine ulaşıp, sorun çözülmez ise tüketici haklarına yazabilirsiniz.
Hocam diğer konumu birden fazla konu diyip sildiniz eyvallahta adama nerden ulaşacağım ben şimdi
Kime ulaşmak istiyorsunuz konu dışıysa özelden yazın yardımcı olalım.

WakanTanka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bildiğim kadarıyla Windows kodunun Skt'si olmaz. Faturada hata varsa önce kendilerine ulaşıp, sorun çözülmez ise tüketici haklarına yazabilirsiniz.

Kime ulaşmak istiyorsunuz konu dışıysa özelden yazın yardımcı olalım.
Hocam mediamarkta gittim durumu izah ettim 4 kodu da kabul ettiler.Sistem üzerinden
kullanılmadığından emin olunca parayı arayıp iade edeceklerini söylediler.Kabul etmeseydiler sizin dediğiniz tüketici haklarına başvuracaktım bende.
Diğer konuda konuştuğum kişi bana yardımcı oluyordu ve adını hatırlamıyordum o yüzden yazdım ama sorun çözüldü büyük ihtimalle