Yardım "Microsoft Excel yeterli bellek yok hatası" sorunu düzeltilemiyor.

Bu konuyu okuyanlar

Stephenharris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba. Umarım hepiniz iyisinizdir. Bu forumdaki ilk mesajım. Umarım sizden daha iyi bir öneri alırım. Beyler, bilgisayarımın MS-Excel 2013 sürümüyle ilgili yardıma ihtiyacım var. "Microsoft Excel yeterli bellek yok hatası" sorununu çözemiyorum. Gerçi ben bu konuda uzman değilim. Herkes herhangi bir öneride bulunabilir mi? Herhangi bir yardım takdir edilecektir.

Stephenharris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Can you post your pc specs?
Information.png

And 240GB SSD, 1 TB HDD.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar geçen gün Google'da bu soruna çözüm arıyordum ve bu yazıya denk geldim. Ama korkarım verilen tavsiyelere uyamayacağım. Bilgisayarım için hangisinin en iyi ve en güvenli olduğunu söyleyebilir misiniz arkadaşlar?

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,677
Merhaba dostum verdiğin linke göz attım, öncelikle anladığıma göre Excel'de çalışırken birinci başlıktaki kurallara uyman bu sorunu yaşamamak için önemlidir. Sorunun çözümü için de ikinci ve üçüncü başlıktakileri denemende hiç bir sakınca yok için rahat olsun.

Xrolapp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba. Umarım hepiniz iyisinizdir. Bu forumdaki ilk mesajım. Umarım sizden daha iyi bir öneri alırım. Beyler, bilgisayarımın MS-Excel 2013 sürümüyle ilgili yardıma ihtiyacım var. "Microsoft Excel yeterli bellek yok hatası" sorununu çözemiyorum. Gerçi ben bu konuda uzman değilim. Herkes herhangi bir öneride bulunabilir mi? Herhangi bir yardım takdir edilecektir.
Merhaba bu adımları takip ederek tekrar deneyin.
Dosya -> Seçenekler -> Güven Merkezi -> Güven Merkezi Ayarları -> Korumalı Görünüm
Burada işaretli olan kutucuklardan işaretleri kaldırıp Excel'i yenden başlatın.