Soru Microsoft Edge Yeni Sekme Tam Yüklenmiyor

kagewrld

Öğrenci
9 Mart 2023
2
1
1
21
Arkadaşlar öncesinde Microsoft Edge'i gayet düzgün şekilde kullanıyordum. Oldukça da memnundum ama sonrasında sebebini bilmediğim bir şekilde yeni sekme açtığımda sayfayı tam yüklememeye başladı. Bazen düzgün şekilde yüklüyor bazen buraya koyduğum görüntüdeki gibi oluyor bazense daha da beter oluyor. İnternetten bakmaya çalıştım ama bunu nasıl aratmam gerektiğinden bile emin değilim. Yardımcı olabilecek var mı?
2023-03-09 (3).png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazense daha beter oluyor derken kastettiğim durum da bu.
2023-03-09 (5).png

Son düzenleme:

salihaktan_

Profesör
8 Nisan 2022
1,104
6
543
293
21
Farklı bir tarayıcı indirin ve o tarayıcıdan Revo Uninstaller programını indirin. Daha sonra Revo Uninstaller'ı kullanarak Microsoft Edge'i silin ve sonrasında tekrar yükleyin.

BbglGamer

Öğrenci
1 Haziran 2015
70
26
18
Cihazda malware sızıntısı olmuş olabilir veya virüs girmiş olabilir.Başka dosylarınızda kopyalanma açılmama gibi problemler var mıdır?

kagewrld

Öğrenci
9 Mart 2023
2
1
1
21
Cihazda malware sızıntısı olmuş olabilir veya virüs girmiş olabilir.Başka dosylarınızda kopyalanma açılmama gibi problemler var mıdır?
Hayır sadece Microsoft Edge'de böyle bir sorun var. Zaten bilgisayarı alalı bir hafta bile olmadı, yasadışı hiçbir şey de kullanmıyorum virüs girmemiştir herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı bir tarayıcı indirin ve o tarayıcıdan Revo Uninstaller programını indirin. Daha sonra Revo Uninstaller'ı kullanarak Microsoft Edge'i silin ve sonrasında tekrar yükleyin.
Deneyip buraya yazacağım. Umarım işe yarar.