Mi9 t vs a51

Bu konuyu okuyanlar

momo184

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Mi 9 t Mi yoksa a51 hangisini onerirsiniz

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Performans ve ekrandan dolayı Mi 9T’yi, yazılım olarak A51’i öneririm.

momo184

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Neden?
aralarinda uçurum fark yok bu cihazların ve MIUI ROM’lar kadar kısayol ozurlusu başka bir arayüz yok, bu bile A51 almak icin bir neden demek isterdim fakat söz konusu şey IOS degil Android, Launcher yükler geçersin :)
Usta mi 9 t vardi bende 2 ay önce sattim kredi borcunu odemek için 3 gun önce geri a51 aldim suan pişmanım mi9 t deki performans a51 de yok 2 gune satip geri mi 9 t almayı dusunuyorum

Ahmet1818

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Neden?
aralarinda uçurum fark yok bu cihazların ve MIUI ROM’lar kadar kısayol ozurlusu başka bir arayüz yok, bu bile A51 almak icin bir neden demek isterdim fakat söz konusu şey IOS degil Android, Launcher yükler geçersin :)
Nasıl yok birinde sd varken diğerinde zamsungun cöp işlemcisi var telefon kardeşimde var çok kasiyor menüde gezinirken olsun oyunda olsun a51 çöp ille samsung alacaksanız a71 tavsiyem

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Neden?
Samsung orta seviyede kamera özürlüsü. J5 Pro'dan biliyorum. F1.7 diyafram koyuyorlar ama kamera yazılımı güzel olmayınca olmuyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Linc etmeye gerek yok, zaten başta performans olarak Mi 9T’nin daha iyi bir cihaz olduğun belirtmiştim dikkat çekersem hatta bana kalırsa ikilinin karşılaştırmasında A51’in tek geçecek olacak yeri Launcher olur.
Sadece asla karşılaştırılamaz denmesine karşı çıktım o kadar, sakin :)

momo184

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Linc etmeye gerek yok, zaten başta performans olarak Mi 9T’nin daha iyi bir cihaz olduğun belirtmiştim dikkat çekersem hatta bana kalırsa ikilinin karşılaştırmasında A51’in tek geçecek olacak yeri Launcher olur.
Sadece asla karşılaştırılamaz denmesine karşı çıktım o kadar, sakin :)
?