Mi Note 10 Lite

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Arkadaşlar bu hafta size 1 aylık deneyimimi yazqacağım ama yazmadan önce soru sorucam
ben bu telefondan gerçekten bıktım usandım 5260 mah dşye aldık günü çıkartamıyor miui 11 de çok rahat 2 gün gidiyordu sizinle verileride paylaşıyorum bakın
miui 11 ekran süresi.jpg
bu miui 11
miui 12 ekran süresi.jpg
bu miui 12
ve bu telefonda sensör sıkıntısı bende hala devam ediyor en sonunda satıp realme 7 pro alacağım bıktırdı beni birde buga giriyor bazen ne biçim arayüzü var bu telefonun anlamadım
sizce satıp realme 7 pro alayımmı veya oppo reno 4
ama şuanda realme 7 pro almak istiyorum satıp napayım sizce

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ekran süresi gerçekten düşük. Güncelleme gelirse yapın, belki düzelir. Ama yine de mAh'e bakmazsak kötü değil.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Alnıma sonunda MIUI 12 güncellemeyin yazacağım, bu nedir yahu? Yarı yarıya bir düşüş var.
aynen ya zaten nereden güncelledim güncellediğim güne lanet olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran süresi gerçekten düşük. Güncelleme gelirse yapın, belki düzelir. Ama yine de mAh'e bakmazsak kötü değil.
keşke düzelse tek skıntısı bu şuan benim en önem verdiğim konu pil zaten

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ekleme : Arkadaşım da miui 11'de %40 daha fazla ekran süresi aldığını söyledi.

keşke düzelse tek skıntısı bu şuan benim en önem verdiğim konu pil zaten
Realme 7 Pro alsanız da hemen hemen 10 11 saat ekran süresi alırsınız tahminimce. Ama memnun değilseniz 7 Pro'ya geçilebilir.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Günah gerçekten, keşke yüklemeseydiniz.

Bir wipe data filan yapmayı denediniz mi? En azından bir nebze de olsa fayda sağlayabilir büyük güncellemelerden sonra.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557

Bir wipe data filan yapmayı denediniz mi? En azından bir nebze de olsa fayda sağlayabilir büyük güncellemelerden sonra.
hayır denemedim telegram grubundada demiştim farklı bir gruba hard reset atın dediler dün ama daha atmadım

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Güncellemeden sonra sıfırladınız mı?

hayır denemedim telegram grubundada demiştim farklı bir gruba hard reset atın dediler dün ama daha atmadım
Sıfırlamanızı öneririm mutlaka iyileşme olacaktır.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557

ben zatenxiaomiden soğumaya başladım artık her ne kadar cihazları iyide olsa yazılımı tam anlamıyla çöp kesin satarım ben bu telefonu yoksa kafayı yicem
Güncellemeden sonra sıfırladınız mı?
güncelledikten 2 gün sonra bir kere sıfırlmak zorunda kaldım zaten şifreyi unutmuştum çünkü:) :)

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
ben zatenxiaomiden soğumaya başladım artık her ne kadar cihazları iyide olsa yazılımı tam anlamıyla çöp kesin satarım ben bu telefonu yoksa kafayı yicem
Güncellemeleri çok sıkıntılı haklısınız. Özellikle pil konusunda çoğu kullanıcı muzdarip. Bence de elden çıkarıp Realme 7 Pro filan bakın. Yazılım konusunda Oppo ve Realme oldukça iyiler.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Güncellemeleri çok sıkıntılı haklısınız. Özellikle pil konusunda çoğu kullanıcı muzdarip. Bence de elden çıkarıp Realme 7 Pro filan bakın. Yazılım konusunda Oppo ve Realme oldukça iyiler.
zaten öyle yapıcam büyük ihtimalle reaelme 7 pro ve oppo reno 4 e bakacam ama kesin realme 7 pro alırım kamerası içn bi oppo reno 4 e bakarım vatanda nasıl diye

birde ne kadara gide 128 gb hafıza 6 gb ram yanında 2 tane kılıfta veririm cihaz yaklaşık 10 kasımda 1 aylık olacak

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
şimdi bir tane daha pil kullanım istatiği atıcam sırf nasıl diye 3 4 saat pubg oynamıştım

3bda24c3-05b8-4dfe-bdba-79cdd9b54b36.jpg
bb5602b2-65de-42a0-ada5-642c7ee8249b.jpg
4 saat 36dk pubg oynayarak busüreyi aldım bu nasıl idare eder mi

YsfHYLD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar bu hafta size 1 aylık deneyimimi yazqacağım ama yazmadan önce soru sorucam
ben bu telefondan gerçekten bıktım usandım 5260 mah dşye aldık günü çıkartamıyor miui 11 de çok rahat 2 gün gidiyordu sizinle verileride paylaşıyorum bakın
Ekli dosyayı görüntüle 122480bu miui 11
Ekli dosyayı görüntüle 122481bu miui 12
ve bu telefonda sensör sıkıntısı bende hala devam ediyor en sonunda satıp realme 7 pro alacağım bıktırdı beni birde buga giriyor bazen ne biçim arayüzü var bu telefonun anlamadım
sizce satıp realme 7 pro alayımmı veya oppo reno 4
ama şuanda realme 7 pro almak istiyorum satıp napayım sizce
Realme 7 pro ekran süremi paylaştım. Bakabilirsin.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
dostlar cihaza hard reset attım bi iki gün kullanıcam faydası olucak mı diye bazı tanıdıkalr çok işre yaradı dedi zaten 1 2 haftaya kullanıcı deneyimimi anlatıcam şuanda sadece fotolar kaldı onları çekicem verileri o zaman sizle paylaşırım

Reaksiyon puanı
8,024
Xiaomi yazılımı kötüyken Realme , Oppo önerilmesi de komik yani.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Arkadaşlar 10 Aralık'ta mi note 10 lite ın 2 aylık kullanıcı deneyimimi sizlere aktarmayı düşünüyorum eğer aklınız da şunu da yap görelim dediğiniz bir şey varsa yapabilirim elimden geldiği kadar fotoğrafta koymaya çalışıcam eğer yapmamı istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz iyi forumlar