Mi note 10 lite alacağım hediye

Bu konuyu okuyanlar

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Mi note 10 lite almayı düşünüyorum fakat sensör sorunu ısınma gibi birşeyler okudum inceleme videolarının altında. hala bu sorunlar devam ediyormu ? hediye olarak alacağım için sorun ws çıkarmamasını istiyorum.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,045
Realme 7 Pro Daha stabil cihaz bakabilirsin

sensör sorunu gncellemeyle cözüldü die biliyorum çoğu cihaz ısınır bir iki aydan sonra

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Realme 7 Pro Daha stabil cihaz bakabilirsin

sensör sorunu gncellemeyle cözüldü die biliyorum çoğu cihaz ısınır bir iki aydan sonra
Mi note 10 lite Daha fazla premium hissi veriyor ya çerçeveler aliminyum arka ön gorilla glass 5 o yüzden ilgimi çekti

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Mi note 10 lite almayı düşünüyorum fakat sensör sorunu ısınma gibi birşeyler okudum inceleme videolarının altında. hala bu sorunlar devam ediyormu ? hediye olarak alacağım için sorun ws çıkarmamasını istiyorum.
Tasarıma bakıp sorunlu yazılımı görmezden gelmek bence doğru değil.Mi note 10 lite yerine Realme 7 pro almanı tavsiye ederim.

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
ona da bir bakıcam şu an iyice kafam karıştı ::D iphone alacaktım ben sevmedim kullanamadım s20 ultraya geçtim alacağım kişide sevmez diye düşünüyorum

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Ön kamerası memnun etmeyebilir bu hediye alınacak kişi için önemli bir kriterse başka cihazlara yönelmeni tavsiye ederim ama bunun dışında tasarımıyla, malzeme kalitesiyle ve arka kamerasıyla 3k-4k arasında başarılı cihazlar arasında. Sensör sorunu güncellemeyle düzeltildi ısınma da şöyle kullanılan bir malzemeden dolayı tam hatırlayamadım ısıyı daha çabuk dışarı veriyor bu yüzden ısınma sorunu var gibi algılanıyor.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524

Açılın mi note 10 lite kullanıcısıyım. Sensör sorunu güncelleme sonrası çözüldü , ısınma sorunu da diğer telefonlardan pek farklı değil. Kamerası çok iyi diyemem beklentinin altında kalabilir , ama şık bir telefon hediye için ideal.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Hediye olrak mi note 10 lite kılıfı alan gördümde hediye olrak mi note 10 lite ı alan görmedim.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Mi Note 10 Lite kullanan biri realme 7 pro öneririm
Mi Note 10 liteın + kısımları malzeme kalitesi, bence gündüz çekimi senin yerinde olsam bunun yerine Realme 7 pro veya oppo reno 4 alınır bu alınır mı dersen buda alınır ama yeni modeller çıkıyor durmadan o yüzden bu ikisini önerdim

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
hepsine baktım araştırdım şu an s20 almaya karar verdim duruma göre s20+ da alabilirim şu an için kendimde s20 ultra kullanıyorum memnunum bakalım

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Sorunlu Exynos 990 işlemcili S20 yerine OnePlus 8 almanızı tavsiye ederim.

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Orta segmentten ne ara amiral gemisine geldiniz ve s20 önermem exynos işlemcili yerinizde olsam oneplus 8 pro veya 8t alırdım
bendede s20 ultra var gayet seri takılma donma ws yok ısınma daha karşılaşmadım şarjıda rahat yetiyor amiral gemisi dediğiniz 6000 tl 6500 tl . arkadaşlarımın önerdiği telefonların hepsine baktım hepsinde sorunlar var ve yazılım konusunda samsungun gerisindeler (bana göre) ayrıca hediye çeki kullanacağım hepsiburadadan bu yüzden cebimden tamamlayacağım üstünü. s20 daha mantıklı geldi hem bende kullanıyorum sorun yok. xiaomi note 10 lite alcaktım araştırdım bunu seçtim :D bir kusurmu işledim seçmekle
Sorunlu Exynos 990 işlemcili S20 yerine OnePlus 8 almanızı tavsiye ederim.
one plus tr garantisi yok bittibitiyor aradım telefonları dahi açmıyorlar. oneplusa yazdım onlarda 2020 2021 türkiyede faliyetleri olmayacaklarını söylediler.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
bendede s20 ultra var gayet seri takılma donma ws yok ısınma daha karşılaşmadım şarjıda rahat yetiyor amiral gemisi dediğiniz 6000 tl 6500 tl . arkadaşlarımın önerdiği telefonların hepsine baktım hepsinde sorunlar var ve yazılım konusunda samsungun gerisindeler (bana göre) ayrıca hediye çeki kullanacağım hepsiburadadan bu yüzden cebimden tamamlayacağım üstünü. s20 daha mantıklı geldi hem bende kullanıyorum sorun yok. xiaomi note 10 lite alcaktım araştırdım bunu seçtim :D bir kusurmu işledim seçmekle
Hediye alacağım sorunsuz olsun diyorsunuz en başta elenecek S20 serisinden bir cihaz almayı düşünüyorsunuz. Exynos 990'lı cihaz almayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

one plus tr garantisi yok bittibitiyor aradım telefonları dahi açmıyorlar. oneplusa yazdım onlarda 2020 2021 türkiyede faliyetleri olmayacaklarını söylediler.
OnePlus düşünmüyorsanız 6000 bandında Oppo Reno3 Pro öneririm. Kamerasıyla, ekranıyla, premium hissiyatıyla kendi fiyat segmentinde alınabilecek en iyi cihazlardan.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061

S20 serisi çöp. Exynos işlemcileri sorunlu. iphone 11 alın o kadar yukarı çıktıysanız.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Senin yerinde olsam Doğubank Sirkeci tarafında Turan Gsm den Oneplus 8 pro alırdım.S20 ailesi işlemciden dolayı sıkıntılı.Şunuda yapabilirsin Turan Gsm den yurtdışı Snapdragon 865 li S20 plus alabilirsin.Exynos 990 dan uzak durmanı tavsiye ederim.