Mi A2 Lite - Redmi 5 Plus

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
78
Bu iki telelefonu da kullandım. Aklınızda herhangi bir soru işareti varsa sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardım ederim.

cakiromercakir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A2 lite kullanmaktayim Google rehberi kullandıriyor simkarf ve telefon hafızasındaki rehberleri birlestiremiyorum

Ayrıca Android öne olduğu için mi ne mi dosyaları yetersiz mi ye ait menü yok müzik çalar hesap makinesi v.s müzik çalar için mi nin programıni indirdim o da sürekli reklam girince kaldırdım çok memnun değilim acikcasi

yavuzzzzz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
A2 lite kullanmaktayim Google rehberi kullandıriyor simkarf ve telefon hafızasındaki rehberleri birlestiremiyorum

Ayrıca Android öne olduğu için mi ne mi dosyaları yetersiz mi ye ait menü yok müzik çalar hesap makinesi v.s müzik çalar için mi nin programıni indirdim o da sürekli reklam girince kaldırdım çok memnun değilim acikcasi
kapatmak için ayarlara gir müzk uygulamasından tavsiyeleri kapat de bu diğer mi uygulamaları içinde geçerli (uygulama içi ayarlara gir )

cakiromercakir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kapatmak için ayarlara gir müzk uygulamasından tavsiyeleri kapat de bu diğer mi uygulamaları içinde geçerli (uygulama içi ayarlara gir )
Benim kurduğum mi müzik çalar da ayarlar kısmında tavsiye diye bişey bulunmamakta diğer yerlerdeki reklamları dediğiniz şekilde kapattım çünkü müzik çalarda kapatmadım. Birde önemli olan rehber aynı kişiden 3 adet var birlestiremiyorum

yavuzzzzz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Benim kurduğum mi müzik çalar da ayarlar kısmında tavsiye diye bişey bulunmamakta diğer yerlerdeki reklamları dediğiniz şekilde kapattım çünkü müzik çalarda kapatmadım. Birde önemli olan rehber aynı kişiden 3 adet var birlestiremiyorum
müzikte gelişmiş ayarlar kısmında var tavsiyeleri kapat rehber konusunda fikrim yok kb

Reaksiyon puanı
78
Hngisini tercih edersin ?
Yazılım yönünden Redmi 5 Plus daha iyi. Özellikleri çok fazla.
Kamera yönünden de Mi A2 Lite daha iyi ama yazılımı basit ve sade.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hesap makinesi ve Müzik çalar zaten telefonun sisteminde var. Google Play Music yüklü. Dosya yöneticisi olarak da Xiaomi nin global dosya yöneticisi yüklü. Mi dosya yöneticisi diye. Özellikleri de gayet güzel. Ayrıca Mi müzik çalar ın reklamlarını ayarlardan kapatabiliyorsun. Kişiler de google hesabına yedeklenmesi çok güzel. Şahsen ben hepsinden memnunum.

Son düzenleme: