Mi 9T 2549 TL kaçırılmamalı mı ?

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Ben yeni bi telefon almak istiyorum, daha önceden de konu açmıştım birçok kez. Hepsiburada'da Mi 9T şu anda 2549 TL'ye satılıyor, fiyatı gayet iyi geldi bana, normalde bütçem 3500-4000 TL fakat o fiyatlara da pek alınacak bi cihaz yok, sadece Mi 9T Pro var fakat ona da sadece işlemci için 1000 TL'den fazla fiyat vermek istemiyorum. N11 ve Trendyol'da henüz indirimler başlamadı, N11'de ne zaman olacak bilmiyorum, Trendyol'da da Pazartesi başlayacak indirimler. Sizce Hepsiburada'dan mi alayım, yoksa N11 ve Trendyol'u bekleyeyim mi ? Ya yarın alıcam yada haftaya cuma alıcam telefonu, diğer günlerde evde olmayacağım için alamam. Birde Hepsiburada'da ki indirim, haftaya cumaya kadar devam eder mi ? Yani Trendyol ve N11'i beklerken, Hepsiburada'da ki indirim de biterse, pirince giderken eldeki bulgurdan olmayayım.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Bence kaçırılmamalı alabiliyorsanız şimdi alın
Bu arada ben Tr garantili Mi 9T'yi 2430 aldım gayet uygun fiyata aldığımı düşünüyorum

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Bence kaçırılmamalı alabiliyorsanız şimdi alın
Bu arada ben Tr garantili Mi 9T'yi 2430 aldım gayet uygun fiyata aldığımı düşünüyorum
Sen nerden aldın o fiyata, iyi paraya almışsın

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
11.11 günü n11'den -2500 üzeri 250 TL indirim kuponu- kullanarak aldım
Kuponu iyi tutturmuşsun, bende sadece 4000 TL üzerine 400 TL'lik indirim kuponu vardı, onu da kullanmaya bi şey bulamadım. Sen iyi fiyata almışsın ama şu anda kuponsuz 2549 TL de gayet iyi bence de. Peki sen genel olarak memnun musun cihazdan ? Kamera, batarya, performans, ekran olarak fiyatına göre gayet iyidir diye düşünüyorum, tek düşüncem Xiaomi'nin arayüzü ve yazılımsal sorunları var mıdır ? Sen yaşadın mı daha önce hiç sorun ?

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Bu arada ben Mi 9T gelince telefonu kurcalamaya geçmeden MIUI11 kurdum sonra recovery mod'dan wipe data yaparak sıfırladım şu an pil performansında hiçbir sorun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün gece aldığım pil kullanım istatistikleri şöyle
Screenshot_2019-11-23-02-00-31-066_com.miui.securitycenter.jpg

Ekran süresini ss almamışım yarın aldığım ekran süresini de paylaşırım

Son düzenleme:

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ben yeni bi telefon almak istiyorum, daha önceden de konu açmıştım birçok kez. Hepsiburada'da Mi 9T şu anda 2549 TL'ye satılıyor, fiyatı gayet iyi geldi bana, normalde bütçem 3500-4000 TL fakat o fiyatlara da pek alınacak bi cihaz yok, sadece Mi 9T Pro var fakat ona da sadece işlemci için 1000 TL'den fazla fiyat vermek istemiyorum. N11 ve Trendyol'da henüz indirimler başlamadı, N11'de ne zaman olacak bilmiyorum, Trendyol'da da Pazartesi başlayacak indirimler. Sizce Hepsiburada'dan mi alayım, yoksa N11 ve Trendyol'u bekleyeyim mi ? Ya yarın alıcam yada haftaya cuma alıcam telefonu, diğer günlerde evde olmayacağım için alamam. Birde Hepsiburada'da ki indirim, haftaya cumaya kadar devam eder mi ? Yani Trendyol ve N11'i beklerken, Hepsiburada'da ki indirim de biterse, pirince giderken eldeki bulgurdan olmayayım.
Bence de kaçırmamalı alabiliyorsan ver sipariş gelsin Pazartesi cayır cayır kullan bende black friday bitmeden İphone 11 alıcam yılın en güzel günleri :D

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
N11 veya Trendyol'da başka cihazlarda da indirimler olur mu diye düşünüyorum, bütçemi 4 bin TL'ye çıkartabilirim. Bi yandan iPhone da alasım var aslında ama kararsızım çok. Bi yandan çok para vermeden 2.5 bin TL'ye Mi 9T alıp geceyim diyorum, bi yandan da almışken iyi bi şey alayım, daha uzun süre kullanayım diyorum.

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Sadece işlemci değişmiyor.Kamera'da da fark var.
Ve en kısa zamanda alın bence Hepsiburada'da şu kadar daha indirim var diye gösteriyordu fakat şu anda göremiyor her an bitme olasılığı var.

The Cyclist

Dekan
Reaksiyon puanı
6,906

Mi 9T şuan alınır 2500-3000 fiyat bandındaki mantıklı tek cihazdır:)

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Şuan mavi rengi stokda yok hb de kırmızı ve siyah hala 2549tl

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Recovery mod u nasıl açtınız
Kapalıyken ses açma ve güç tuşuna aynı anda basın açılıyor

Siyah rengide güzel kırmızısı hoşuma gelmedi
Ben de mavi istiyordum kalmadığından siyah aldım siyah rengi de gayet güzel duruyor gerçi silikon kılıf ile kullandığımdan bana çok farketmiyor rengi ?

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192

Ben de mavi istiyordum kalmadığından siyah aldım siyah rengi de gayet güzel duruyor gerçi silikon kılıf ile kullandığımdan bana çok farketmiyor rengi ?
Hayırlı olsun kargo ne zaman gosteriyor

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Bende mavisini çok beğendim karbon siyahı sence nasıl alınır mı eğer mavi rengi kalmazsa siyah alacam

Siyah rengide güzel kırmızısı hoşuma gelmedi
Kırmızı benimde hoşuma gitmedi mavi daha güzel ama siyahı da oldukça karizmatik duruyor özellikle ana kameranın etrafındaki kırmızı çerçeve çok güzel bir hava katıyor

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Zevk meselesi ama mavi olmasa bende siyah sipariş verirdim

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Zevk meselesi ama mavi olmasa bende siyah sipariş verirdim
Mavi kalmazsa bende siyah sipariş veririm telefonsuz kalmaktan iyidir zaten telefonu kılıf ile kullanacağım için rengi pek dert etmiyorum ama uzay grisi 5s'ten geçeceğim için değişiklik istiyorum mavisini de aşırı beğendim yani mavi stoğu kalırsa mavi almak isterim

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Bende mavisini çok beğendim karbon siyahı sence nasıl alınır mı eğer mavi rengi kalmazsa siyah alacam
Bro bence siyah rengi de çok güzel alınır hatta telefon gelmeden önce siyah rengini düz siyah sanıyordum değilmiş mavi ve kırmızıda olduğu gibi ortası düz renk yanlar şekilli yarın foto atarım

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bro bence siyah rengi de çok güzel alınır hatta telefon gelmeden önce siyah rengini düz siyah sanıyordum değilmiş mavi ve kırmızıda olduğu gibi ortası düz renk yanlar şekilli yarın foto atarım
Ben siyahını teknosa'da elime aldım karbon siyahı diye geçiyor ismi biliyorum o rengini de çok beğendim de mavisi aşırı güzel
siyah renkte ana kameranın çevresindeki kırmızı halka çok premium bir hava katıyor

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Bu arada geçen Ersin abiden duydum sonraki xiaomi mağazası Konya'da açılıyormuş
İstanbul ve Ankara'dan sonra Konya'da açılması çok iyi ya