Mi 9 mu mi 9t pro mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Rufet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba dostlar. Hangisin almaliyim sizce. Mi9 un centikli olmasi biraz rahatsiz ediyor. Sizce hangisi daha iyi. Onceden tesekkurler

Rufet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tesekkur ederim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhaba dostlar. Hangisin almaliyim sizce. Mi9 un centikli olmasi biraz rahatsiz ediyor. Sizce hangisi daha iyi. Onceden tesekkurler

Mi 9T Pro öneririm. Aralarındaki ekran süresi az değil:)

PontiusPilateus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Batarya için alıyorsan ve tam ekran önemliyse Mi9t pro,yoksa Mi 9

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Bir yerde Pop UP kameranın düşüp bozulduğunu duymuştum. Onun dışında ikisi de çok mutlu eder. Alırken dxomark (kamera için), antutu(hız için) ve YouTube daki pil kıyaslama videolarına bakıp ona göre kararını vermeni tavsiye ederim. Tabi Kullanıcı yorum ve şikayetlerine de mutlaka göz at.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tasarım ve batarya olarak Mİ9T Pro daha iyi onun dışında hiçbir fark yok çünkü ikisi de aynı kamerayı ve aynı işlemciyi kullanıyor
Ben olsam Mİ9T Pro alırdım çünkü batarya benim için önemli bir kriterdir ve tam ekran tasarım seviyorum aslında damla çentik o kadar da kötü durmuyor bu kadar ön yargılı olma normal çentikten daha estetik duruyor hem artık firmaların hepsi delikli ekrana geçti artık kimse damla çentik kullanmıyor bile

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Bir telefonda en önemli şey batarya ve işlemci bence. Bataryası büyük olduğundan mi9t pro. Hem full ekran daha şık.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Mi 9 T pro kullanıcısı olarak diyebilirim ki ilk başta açılan kamera beni bayağı korkutmuştu kırılır vs diye ama inan buna değiyor. Çok memnunum tavsiye ederim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi 9 T pro kullanıcısı olarak diyebilirim ki ilk başta açılan kamera beni bayağı korkutmuştu kırılır vs diye ama inan buna değiyor. Çok memnunum tavsiye ederim.
Bende Mİ9T kullanıyorum baya memnunum ama bütçe sıkıntım olmasaydı Mİ9T Pro OnePlus 7T veya 7T Pro alırdım