Mi 8 hızlı şarj

Bu konuyu okuyanlar

Nurali kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hızlı şarj özelliğim miu 12 güncelledikten 4 gün sonra kalktı sizce sorun güncelleme den mi ? Soket değişimi yaptım sorun aynı arkadaşlar önerilerinizi yardımlarınızı bekliyorum. Şarj cihazı demeyin 20 ye yakın orhinal şarj aleti denedim aynı :/

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hızlı şarj özelliğim miu 12 güncelledikten 4 gün sonra kalktı sizce sorun güncelleme den mi ? Soket değişimi yaptım sorun aynı arkadaşlar önerilerinizi yardımlarınızı bekliyorum. Şarj cihazı demeyin 20 ye yakın orhinal şarj aleti denedim aynı :/
Güncellemefrn dolayı.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
En güzeli yedek alıp wipe data etmek cihazı. Devam ederse servisi ile görüşün derim. Çünkü donanım veyahut yazılım olduğu belirsiz.

Nurali kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En güzeli yedek alıp wipe data etmek cihazı. Devam ederse servisi ile görüşün derim. Çünkü donanım veyahut yazılım olduğu belirsiz.
Teşekkürler deneyeceğim wipe data nasıl atılır bilgi verebilir misin hocam

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bazı kullanıcılar şu şekilde çözüldüğü söylemiş: ayarlar > yüklü uygulamalar > üç nokta > uygulama tercihlerini temizle > cihazı yeniden başlat. Bir deneyin isterseniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler deneyeceğim wipe data nasıl atılır bilgi verebilir misin hocam
Bahsettiğim yönetimi bir deneyin, anlatayım sonra.

Nurali kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı kullanıcılar şu şekilde çözüldüğü söylemiş: ayarlar > yüklü uygulamalar > üç nokta > uygulama tercihlerini temizle > cihazı yeniden başlat. Bir deneyin isterseniz.

Bahsettiğim yönetimi bir deneyin, anlatayım sonra.
Hocam denedim ama olmadı telefonu yedeğe alıyorum wipe datayı anlatır mısınız

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Hocam denedim ama olmadı telefonu yedeğe alıyorum wipe datayı anlatır mısınız
  1. Önce cihazı kapatın.
  2. Sonra güç tuşu ile ses açma tuşuna aynı anda basın. Mi logosu geldiği an güç tuşundan parmağınızı çekin.
  3. Önünüzde çıkan menüden ses açma tuşları ile wipe data seçeneğine gelin. Açılan menüden güç tuşu ile onay verin.
  4. Wipe data olduktan sonra "back to menu"den ilk ekrana gelip reboot'u işaretleyin.
  5. Cihaz artık ilk satın alınmış haline dönecektir.

Yani oradaki menülerde ses arttırma ve azaltma ile ileri geri yapılıp güç tuşu ile tıklama yapıyorsunuz.