Soru Mi 11 Lite Alınır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

furkan1080p

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhabalar kafam çok karışık bu aralar. Mi 11 lite, redmi note 10 pro ve a52 arasında kaldım. Redmiyi yazılımı kötü denildiği için eledim. A52 hem pahalı hem de esneme problemi olduğunu diyorlar. Mi 11 lite çok güzel geliyor bana ama kullanan kimseyi göremedim. Toz konusunda hassasım mi 11 lite de sertifika yok ve lite serisi iyi midir bilemedim ama diğerlerine göre çok hoş geliyor. Sizce hangi cihazı almalıyım veya öneriniz var mıdır ?

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,973
Merhabalar kafam çok karışık bu aralar. Mi 11 lite, redmi note 10 pro ve a52 arasında kaldım. Redmiyi yazılımı kötü denildiği için eledim. A52 hem pahalı hem de esneme problemi olduğunu diyorlar. Mi 11 lite çok güzel geliyor bana ama kullanan kimseyi göremedim. Toz konusunda hassasım mi 11 lite de sertifika yok ve lite serisi iyi midir bilemedim ama diğerlerine göre çok hoş geliyor. Sizce hangi cihazı almalıyım veya öneriniz var mıdır ?
Alınır bence ama a52'nin öyle problemleri yok.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
A52'nin çerçeve esneme problemi herkeste olmuyor ama vardı şu an son durum ne bilmiyorum. Hatta forumda bu nedenden dolayı iade eden oldu. Mi 11 Lite ile Note 10 Pro arasında hem de neredeyse aynı fiyattan satılırken önerim her zaman Mi 11 Lite olur. Alırsanız siyah dışındaki mat renkleri alın çünkü siyah rengi ayna gibi olduğu için parmak izini ve tozu bayağı gösteriyor.

furkan1080p

Asistan
Reaksiyon puanı
53
A52'nin çerçeve esneme problemi herkeste olmuyor ama vardı şu an son durum ne bilmiyorum. Hatta forumda bu nedenden dolayı iade eden oldu. Mi 11 Lite ile Note 10 Pro arasında hem de neredeyse aynı fiyattan satılırken önerim her zaman Mi 11 Lite olur. Alırsanız siyah dışındaki mat renkleri alın çünkü siyah rengi ayna gibi olduğu için parmak izini ve tozu bayağı gösteriyor.
mi 11 lite'ın yazılımı nasıl sizce hocam. Stereo hoparlor iyi ses veriyor mu ? Bu fiyatı hakediyor mu ve sizce kaç yıl götürür ?

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
mi 11 lite'ın yazılımı nasıl sizce hocam. Stereo hoparlor iyi ses veriyor mu ? Bu fiyatı hakediyor mu ve sizce kaç yıl götürür ?
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Yazılım olarak Samsung'u aratmıyor merak etme. 1 tane bug dışında hiç bir hataya rastlamadım. En az 3 yıl götürür.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
ahizede ve arka kapakta, kamera çevresi çok tozlanıyor mu ?
Ahize bölümü o kadar küçük ki belli bile olmuyor ve tozlanma hiç yok. Kamera çevresiyle alakalı pek yorum yapmam doğru olmaz çünkü aldığımdan beri kılıfla kullanıyorum. Kılıflı haliyle bi toz yok doğal olarak :)

furkan1080p

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Ahize bölümü o kadar küçük ki belli bile olmuyor ve tozlanma hiç yok. Kamera çevresiyle alakalı pek yorum yapmam doğru olmaz çünkü aldığımdan beri kılıfla kullanıyorum. Kılıflı haliyle bi toz yok doğal olarak :)
teşekkür ederim sizce hangi siteden ve hangi renk seçeneği mantıklı olur ?

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
teşekkür ederim sizce hangi siteden ve hangi renk seçeneği mantıklı olur ?
Hiç düşünmeden sabaha kadar mavi renk almanı tavsiye ederim, en çok tercih edilen ve renk ve bu telefonla bütünleşmiş durumda hem satmanda daha kolay olur ilerde. Site olarak ben trendyoldan almıştım. Hepsiburada, n11 ve trendyol olabilir.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Bu fiyatı hakediyor mu
Kesinlikle hak ettiğini söyleyebilirim. Yurt dışında A52 ile aynı fiyatta bu cihaz. Girişi 4300'den yaptı, şu an 3700 altında satan yerler var. Fiyatın bu kadar düşmesinin nedeni belki de Note 10 Pro'nun gölgesinde kalıyor gözükmesi ama kağıt üzerinde.

furkan1080p

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Kesinlikle hak ettiğini söyleyebilirim. Yurt dışında A52 ile aynı fiyatta bu cihaz. Girişi 4300'den yaptı, şu an 3700 altında satan yerler var. Fiyatın bu kadar düşmesinin nedeni belki de Note 10 Pro'nun gölgesinde kalıyor gözükmesi ama kağıt üzerinde.
Hiç düşünmeden sabaha kadar mavi renk almanı tavsiye ederim, en çok tercih edilen ve renk ve bu telefonla bütünleşmiş durumda hem satmanda daha kolay olur ilerde. Site olarak ben trendyoldan almıştım. Hepsiburada, n11 ve trendyol olabilir.

Realme 7'yi aldığım gibi bunu da amazon tr'den alacağım. Dİğer sitelerden daha güvenli ve iade koşulları çok iyi bence. Realme'yi 4 ay kullandım malzeme kalitesini beğenmedim sorunu danıştığım zaman iade edelim dediler. İade edip 1000 tl koyup üstüne bunu alacağım Allah pişman etmesin herkese teşekkür ederim yardımlarınız için.

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
A52 al

Olive34

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Alınabilecek bir cihaz. Tasarımını beğeniyorum. Galaxy A52 yerine bu cihazı alın daha iyi. Rakibi olarak Redmi Note 10 Pro var. Bu cihazın kamera çıkıntısını sevmiyorum. Kamera çıkıntısı dışında cihaz baya iyi. Mi 11 Lite alternatifi olarak Redmi Note 10 Pro düşünülebilir.

sergenica

Asistan
Reaksiyon puanı
23
tasarımı iyi bence ama onun dışında özelliklerini bilemiyorum :)

Son mesajlar