Mi 10T Lite mı yoksa Mi 11 Lite mı?

Bu konuyu okuyanlar

xScrapper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında Mi 10T Lite almayı düşünüyordum ama biraz hantal bir telefon ve bir anda Mİ 11 Lite almayı düşünmeye başladım. Sonuçta zarif ince hafif bir telefon. Ama canımı sıkan bir nokta var o da kulaklık girişi olmaması (kulaklık dönüştürücüsü olması.) Yani o dönüştürücünün her an kırılacakmış gibi özen göstermem gerekiyor ve bu benim biraz canımı sıkıyor. Sizce hangi telefonu almalıyım?

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Aslında Mi 10T Lite almayı düşünüyordum ama biraz hantal bir telefon ve bir anda Mİ 11 Lite almayı düşünmeye başladım. Sonuçta zarif ince hafif bir telefon. Ama canımı sıkan bir nokta var o da kulaklık girişi olmaması (kulaklık dönüştürücüsü olması.) Yani o dönüştürücünün her an kırılacakmış gibi özen göstermem gerekiyor ve bu benim biraz canımı sıkıyor. Sizce hangi telefonu almalıyım?
mi 11 lite

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Mi11 Lite almanızı tavsiye ederim.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
Mi 11 Lite bence.

Lowrance

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Ben şu anda mi 11 lite kullanıyorum ve dokunmatik de herhangi bir sorun yok telefon gerçekten çok güzel bir telefon kesinlikle almanızı tavsiye ederim
farklı bir konu açmayayım da bende note 10 pro ile 11 lite bakıyorum pil performansı nasıl mi 11 lite nasıl ona göre note 10 pro ya dönmeyi düşünüyorum tek takıntım sıkıntım o yoksa mi 11 lite süper bir cihaz bencede