Soru Metin2 ve Knight için Proxy nasıl alabiliriz?

Bu konuyu okuyanlar

Masterbasic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özellikle bu instagramda sürekli görüyorum evinize 40 bilgisayar alın aylık gideriniz 20 bin tl ayda şu kadar chardan 120 bin TL kazanırsınız net kar 100 bin filan diye benimde aklıma yattı yapmak istiyorum ama oyunlarda ip limit oluyor pc limiti bilgisayar alarak aşıyoruz ama ipyi nasıl nereden aşabiliriz proxy diye birşey varmış orjinal ev ip adreslerini benim girebileceğim şekilde kullanıcı adı şifreli hale getirip veriyorlar nereden temin edebiliriz?

SonBaskentle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Online oyun sektöründe çok fazla bu denli fazla bilgisayar alıp kâr elde eden insan var özellikle metin2 ve knight online için proxy arayışlar oluyor bizimde aynı bu şekilde ağustos ayında bir arayışımız vardı yazdan beri 25 bilgisayarımıza proxy satın alıyoruz şuanda sana sorun yaşamıcağını garanti edebileceğim bildiğim tek bir yer var Sağlam Proxy firmasıdır.

IP Adreslerinin kalitesine zaten kimse birşey diyemez Türkcell Süperonline , Türk Telekom , Türknet ve Vodafoneyle anlaşmalı olarak aldığı IP hizmetini bize sunuyor özellikle online oyunda Ev IP Adresleri kullanmak çok önemli bir unsur çünkü normal bir kullanıcıdan farkın kalmıyor farklı bir bilgisayar kullanıyorsun farklı bir IP adresi artık bunun üstü yok çıtayı en sona taşımak :))

Fiyatlarıda uygun diğer satıcılara göre kalitesiz IP almaktansa sağlam proxyden ev ip adresi almanı tavsiye ederim arayüz panelleri otomatik teslimat ve otomatik süre yaklaşmaya yakın fatura iletilmesi herşey tam otomatik

Metin2 Proxy satın alabileceğin sayfaları
Knight Online Proxy satın alabileceğin sayfaları