Yardım Metin2 Pvp Files Ücretli Geliştirici aranıyor

Bu konuyu okuyanlar

nersa05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba mini kadrosuyla piyasaya adım atamaya hazırlanan oyun içi yeni fikir yaratıcı farklılık barındıran ekibimizle yeni metin2 pvp server açma adımlarina başvurduk ve bize filesi olan kurulum yapabilecek gerek teknik fiziksel donanım bilgisi tecrübesi olan adam arıyoruz ücretli olarak bize yardımı dokunabilecek kişiler ulaşabilir teşekkürler.

iletişim: nersautku07@gmail.com

discord:utkutan0 #7734

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
İnternette bir suru ucretsiz files onlari duzenleyin derim. Ben neler neler yaptim. Kendi yaptigim kostumleri bile ekliyordum.

nersa05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biz kaliteli bir sunucu planlıyoruz hocam yanlış anlaşılmasın. geliştirici ücretli ortaklık için bu konuyu açtık sonuç olarak 20 ye yakın lonca ile anlaşmamız var istenilen planlanan oyun belli

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Biz kaliteli bir sunucu planlıyoruz hocam yanlış anlaşılmasın. geliştirici ücretli ortaklık için bu konuyu açtık sonuç olarak 20 ye yakın lonca ile anlaşmamız var istenilen planlanan oyun belli
Sorunuz olursa, adam lazim olursa yazin. Ben bu islerden anlarim, bedava yardimci olurum size.

Yeni gorevler eklerim, harita eklerim, boss, item, npc falan olusturabilirim. Kolay benim icin.

nersa05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sorunuz olursa, adam lazim olursa yazin. Ben bu islerden anlarim, bedava yardimci olurum size.

Yeni gorevler eklerim, harita eklerim, boss, item, npc falan olusturabilirim. Kolay benim icin.
teşekkürler dostum irtibatta kalalım discord eklersen ilerleyen saatlerde sesli olarak görüşme sağlayabiliriz