Metin2 Evlilik Hakkında

Karsak

Asistan
1 Mart 2009
185
2
0
Ya ben silkroad oynuyorum 95 lvl çarım var oyun çok para yiyor onu söyliyim ve metin2 grafiklerde iğrenç ve hile dolu o oyundan hayır gelmez

savruk

Asistan
1 Ekim 2007
156
0
0
herkeste zaten çalışa çalışa profesör olmuş şu forumda da çocuğun harcadığı vakte hayıflanıyorsunuz. peh

Rom.

Rektör
Emektar
11 Aralık 2008
15,332
177
243
herkeste zaten çalışa çalışa profesör olmuş şu forumda da çocuğun harcadığı vakte hayıflanıyorsunuz. peh
1 dakika bile oynamadım :D
oldum orası uzak durmuşumdur o tür oyunlardan, oyun için para harcamanın ne zevki olabilir ki ?

Hangman35

Asistan
4 Ocak 2009
402
3
0
öyle deme Romantic zamanında wow oynamak icin orjinal cdleri aldıgımda arkadas cevrem bana salak gözü ile baktı ama oyunu ne oldugunu ögrendiklerinde iş işten geçmişti ne yazıkki onlarda wow bagımlısı oldu çıktı

Rom.

Rektör
Emektar
11 Aralık 2008
15,332
177
243
öyle deme Romantic zamanında wow oynamak icin orjinal cdleri aldıgımda arkadas cevrem bana salak gözü ile baktı ama oyunu ne oldugunu ögrendiklerinde iş işten geçmişti ne yazıkki onlarda wow bagımlısı oldu çıktı
Wow la Metin2 yi tartışmaya almak bile mantıksız :)

Metin2 şuan için oyun zevkinin tamamen dışına çıkmış, çocukların birbirleriyle yarıştığı, küfürlerin ve hilelerin havada uçuştuğu bir oyun.

Wow ise çoğunlukla olgun insanların gerçekten zevk amaçlı oynadıkları bir oyun, zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu konuyu tartışmak gerekir diye düşünüyorum.

savruk

Asistan
1 Ekim 2007
156
0
0
biz oyunların içeriğini tartışmıyoruz ki. wow oynayabilirse metin2 de oynayabilir. hee bol küfürlüdür, çoluk çocuk oynuyordur, o oynayanın bileceği iş. belki metin2 den daha çok zevk alıyordur? bende vakti zamanında ultima onine oynardım. daha çoluk çocuğun eline düşmemişti. çok zevkliydi. veletler artınca tabi seviye düştü. ama demem o ki vakit kaybıymış falan fişmekanmış bunlar boşa söylenen sözler. oyun oynamayabilirsiniz ama illaki vakit öldürüyorsunuzdur.o yüzden başkalarının vakit öldürme araçlarına çok saçma diye ithamlarda bulunmayın.