Metin2 ban yedim

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar metin2 de m çektim 14 gün uyarı anlamında ban atmışlar şuan 11 gün kaldı açılmasına fakat endişelerim var ban yiyince oyunun kendi destek sitesine ticket atcaktım ama ordada atmak için oyunun ıdsı ve epostası gerekliydi bende o bilgileride verip öğle attım yani çalarlarmı kendi resmi sitesi veya çalmazlarsa itemleri alırlarmı 150m çekmiştim 150m değerinde eşyalarımı alırlar lütfen yardım

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Şu tarz oyunlara para harcamanızı anlamıyorum. Kendi sitesinden ticket attıysanız bir problem olucağını sanmam

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Benim oynadığım zamanlar yang satışı illegaldi, ban yediğine göre şuanda öyle. Çektiğin parayı almalılar, almaları lazım ki emek verip oynayanların hakkını gasp etmeni engellemek için. Eğer alırlarsada birşey yapamazsın.

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim oyuna yatırdığım para 20 tl idi şuan bu parayı herkez yatırabilir böyle az miktar bence emek gaspıyla alakası yok ayrıca oyunun kendiside yang satıo legal yani kendileri para kazanmak istedikleri için başka siteden çekenleri masus banlıyorlar yani emek ihlali yok çünkü oyunun kendisi m satıo ben sadece charımda item gidermi bunu öğrenmek istiorum m çekipte ban yiyen sonrasında açılınca charında bişey gitmişmi başına bu olay gelenler mesaj yazarsa makbule geçer

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kendi sitesinden attıysan sorun olmaz. Onların zaten bütün bilgilere erişimi var, fazla dert etme.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Merhaba arkadaşlar metin2 de m çektim 14 gün uyarı anlamında ban atmışlar şuan 11 gün kaldı açılmasına fakat endişelerim var ban yiyince oyunun kendi destek sitesine ticket atcaktım ama ordada atmak için oyunun ıdsı ve epostası gerekliydi bende o bilgileride verip öğle attım yani çalarlarmı kendi resmi sitesi veya çalmazlarsa itemleri alırlarmı 150m çekmiştim 150m değerinde eşyalarımı alırlar lütfen yardım
M çekme işini yakın tarihte yaptıysan arastirabilirler. Yakın tarihte yapmadıysan herhangi bir kaybın olmaz lakin uyarının sebebine bağlı bir durum. Eskiden bende oynardım hile kullanıldığında direk süresiz engel atıyorlardı şimdi insafa gelmişler sanırsam.

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyunun kendi sitesindende ep çekiorum devamlı müşterileriyim onun için sınırsız olmadı heralde neyse sağlık olsun 10 gün beklicez teşekkürler arkadaşlar bu arada.

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar açıldı ama 35m yang kalmıştı hepsini almışlar itemler duruo sadece yangı almışlar yazık oldu 35 e