Metin Oktay anısına parçalı forma geliyor!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
fft1mm943153.jpg

Galatasaray Yönetimi, yeni bir forma daha piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Bu formanın adı ‘nostalji parçalı’ olacak. Özelliği ise Metin Oktay’ın Fenerbahçe ağlarını delen golü attığında giydiği formanın bir benzerinin olması. Daha önce çıkarılan Metin Oktay formaları büyük ilgi görmüştü. Bu klasik modelin de beğenileceği ve kulübe gelir kaynağı yaratacağı düşünülüyor. Yeni sezon için forma çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

KAYNAK

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Metin Oktay’ın Fenerbahçe ağlarını delen golü attığında giydiği formanın bir benzerinin olması
Fenerbahçe'yi ÖRNEK alıp eski formalarından birini yeniden üretip satışa sunan Galatasaray'a yakışan bir düşünce olmuş

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Metin Oktay'ı bu şekilde anmaları güzel.. O formayı da severim ama bugüne kadarki en güzel forma buydu bence..

75kh.jpg

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Fenerbahçe'yi ÖRNEK alıp eski formalarından birini yeniden üretip satışa sunan Galatasaray'a yakışan bir düşünce olmuş

ne alaka , sanki kırk çeşit forma varda klasik parçalı forma işte , fb nin neyini örnek alacaksın komik olma :D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Önemli olan Forma Üretip giydirmek değil o formayı giyipte formanın hakkını vericek futbolcu Almak. Geçen sene Galatasaray Aynı bu duruma düşmüştü şampiyonluğu vermişti bu senede aynı şeyi yapıyorlar şimdide gündem değiştiriyorlar forma üretmişte Yapmış etmişte Boş işler bunlar bana Futbol ile zevk yaşat forma ile değil...

Uefadan elenmişsin Türkiye kupasında Gittin Antalya gibi bi takıma elendin Ligdede Eskişehir maçını kaybettin daha sonra fenerbahçeyi kendi evinde yenemedin şimdi 4. sıradasın Bir zamanlar ligin başındayken Kadro değeri Arda kadar etmeyen bursa 1. Sebebi ise inanmak azim etmek Ama bizimkilerde bu yok ruh yok Yönetim hala forma satışının peşinde Metin oktay gibi bir futbolcuyu hala gözler arar oldu formasını üretiyoruz üretin bakalım.

Yeni metinler üretin bize Formalar değil!

Giydiği Formanın hakkını vericek adamlar Gerek bize Gece kulüplerinde Fink atıcak adamlar değil!
metin+oktay

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ne alaka , sanki kırk çeşit forma varda klasik parçalı forma işte , fb nin neyini örnek alacaksın komik olma :D

Formanın taklidini yaptılar aynısı olmuş demiyorum!!!! Satış stratejisinden bahsediyorum. Fenerbahçe Efsane Forma çıkardı çok tutldu, büyük para kazandı kulüp. Şimdi GS'de aynı şeyi yapıyor. Eski formayı üretip satışa sunuyor para kazanmak için bu düşünceyide Fenerbahçe'den örnek aldı !

En azından Bütün kadroyu topluyup Kelepçelerle evde seks partisi düzenlemiyor!

Takım ezeli rakibine karşı kendi sahasında yenilmiş adam aynı günün akşamı parti yapıyor !?!?!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bırakın bu işleri. İşi gücü bırakıp örnek alma peşinde mi koşacak adamlar? Her sezon zaten parçalı forma üretiliyor. Yeni çıkacak olan forma daha sade olacak.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Formanın taklidini yaptılar aynısı olmuş demiyorum!!!! Satış stratejisinden bahsediyorum. Fenerbahçe Efsane Forma çıkardı çok tutldu, büyük para kazandı kulüp. Şimdi GS'de aynı şeyi yapıyor. Eski formayı üretip satışa sunuyor para kazanmak için bu düşünceyide Fenerbahçe'den örnek aldı !

Takım ezeli rakibine karşı kendi sahasında yenilmiş adam aynı günün akşamı parti yapıyor !?!?!

Yazımdaki cümleleri cımbızla çekipte Sadece Bir cümleye odaklanmaya gerek yok orada ne yazdığı bellidir anlamak isteyene veya kapasitesi yetene o cümlemde Zaten neyi savunup neye kızdığımı belli ediyorum Daha fazla uzatmaya gerek yok yazının tamamını okumaya çalışırsanız belki anlarsınız. Ben isim vermeden Birşeyler anlatmak isterken bazıları Jo diye isim veriyor Ama Onlar sırf tartışmak çıkarmak için veya espiri yaptığını sanan insanlar.

6.burhan

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Yazımdaki cümleleri cımbızla çekipte Sadece Bir cümleye odaklanmaya gerek yok orada ne yazdığı bellidir anlamak isteyene veya kapasitesi yetene o cümlemde Zaten neyi savunup neye kızdığımı belli ediyorum Daha fazla uzatmaya gerek yok yazının tamamını okumaya çalışırsanız belki anlarsınız. Ben isim vermeden Birşeyler anlatmak isterken bazıları Jo diye isim veriyor Ama Onlar sırf tartışmak çıkarmak için veya espiri yaptığını sanan insanlar.

Allah Allah! Ben mi yanlış hatırlıyorum:tt2: Jo evde parti vermedi mi?

Tamam tamam Jo demiyorum:clap: Aşağıdaki şekilde düzeltiyorum.

GS'nın M.City'den kiraladığı Brezilya'yı forvet oyuncusu olağan FB yenilgisinden sonra evinde parti verdi.

Öyle sanırım ki fark yemedikleri için kutlama yapıyorlardır. :clap: :clap:

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Allah Allah! Ben mi yanlış hatırlıyorum:tt2: Jo evde parti vermedi mi?

Tamam tamam Jo demiyorum:clap: Aşağıdaki şekilde düzeltiyorum.

GS'nın M.City'den kiraladığı Brezilya'yı forvet oyuncusu olağan FB yenilgisinden sonra evinde parti verdi.

Öyle sanırım ki fark yemedikleri için kutlama yapıyorlardır. :clap: :clap:

Senin neyi Hatırlayıp neyi hatırlamaman beni ilgilendirmez. Ama objektif bakarsan kimin nerede parti verdiğini iyi görürsün yazımdan bu cümleleri çıkarttığın için tebrik ediyorum anca bu kadar kıt bi anlayış olabilir gerçekten tebrik etmek istiyorum.

Fenerbahçeli futbolcular yenildikleri maçtan sonra Gece kulübündeki kameraya yakalanma olaylarını unutanlar var balık hafızalısın galiba? Balık kadar olamazsın gerçide isim vermiyorum belki hatırlarsın şuan fransada olan bir oyuncu.

Daha fazla uzatmaya gerek yazı yazdığıma pişman etmeyin adamı düşüncelerini biraz kendine saklı balık hafızalı arkadaşım.

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Senin neyi Hatırlayıp neyi hatırlamaman beni ilgilendirmez. Ama objektif bakarsan kimin nerede parti verdiğini iyi görürsün yazımdan bu cümleleri çıkarttığın için tebrik ediyorum anca bu kadar kıt bi anlayış olabilir gerçekten tebrik etmek istiyorum.

Fenerbahçeli futbolcular yenildikleri maçtan sonra Gece kulübündeki kameraya yakalanma olaylarını unutanlar var balık hafızalısın galiba? Balık kadar olamazsın gerçide isim vermiyorum belki hatırlarsın şuan fransada olan bir oyuncu.

Daha fazla uzatmaya gerek yazı yazdığıma pişman etmeyin adamı düşüncelerini biraz kendine saklı balık hafızalı arkadaşım.

Onlar işlerine geleni hatırlarlar sadece sen kime neyi anlatmaya çalışıyorsunki boşver gitsin...

6.burhan

Profesör
Reaksiyon puanı
27

Belirttiğim yeri -Fransa'ya yolladığınız- olarak değiştirirsen daha doğru olur. :tt2:

Neyse. Formalara geri dönmek lazım.

Hayırlısı olsun diyeceğim ama Gs'nin çok büyük bir kazanç elde edeceğini zannetiyorum.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Arkadaş adamlar ne yapsa,hemen muhalefet başlıyor.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bırakın bu işleri. İşi gücü bırakıp örnek alma peşinde mi koşacak adamlar? Her sezon zaten parçalı forma üretiliyor. Yeni çıkacak olan forma daha sade olacak.

Bende bunu diyecektim, Gs her sene şu nostaljik bu nostaljik diyerek hemen hemen benzer formalar çıkartıyor. Yakında tüketecekler geçmişlerini böyle stratejilerle.

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Bu bizi İlgilendirmiyor Onuda İlgilendirmiyor adam Parasına Bakıyor Parayı Alıyorsa Sorun yok Sevgiler.

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
milyon çeşit parçalı formanız yok zaten dimi.

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Adam bir şaka yaptı sen de üzerine bunu yazdın
En azından Bütün kadroyu topluyup Kelepçelerle evde seks partisi düzenlemiyor!
Bende iki durumun pek benzer olmadığını söyledim olay bundan ibaret. Daha sonra benim yorumlarımı alıntı yapıp, "..cımbızla laf çekiyorsunuz, anlattığımı anlamıyorsunuz, kıt anlayışlısınız.." demeyin lütfen!

Hangi işleri bırakalım ? Makaleden bir alıntı yaptım onunla ilgili yorumumu yazdım olay bu, bunu kişisel alıp büyüten sizlersiniz..!