Haber Meteoroloji 45 il için sağanak ve fırtına uyarısında bulundu

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,222
GLjiR5iXgAAM_wp.jpg

Meteoroloji, bu geceden itibaren 45 il için sağanak ve fırtına uyarısında bulundu. İşte sağanak ve fırtına uyarısı yapılan 45 ilimiz;

Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Karaman, Kırıkkale, Bartın, Yalova, Karabük, Düzce.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,263
Yaz yaz değil kış kış değil, artık Haziran dan temmuz sonlarına kadar baya yağış oluyor ince mont ile geziyorsun, sonra bir sıcak oluyor Kasım sonuna kadar, kış desen güneşli geçiyor loş gri hava yok.

Böyle bir ortam.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
547
Nisan'dayız, Batı Karadeniz'de oturuyorum, haftaya 34 derece gösteriyor. Yazın da 50 derece falan olacak galiba. Bu ne saçma bir şeydir ya ? 36 yaşındayım eskiden dizlere kadar karlar yağardı, okullar tatil edilirdi, işe gidemezdik falan filan. Şimdi kışı ne ara geçirdik bilmiyorum. Battaniye falan kullanmıyorum zaten kışları, yatak örtüsü ile yatıyorum kaç senedir.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,263
Nisan'dayız, Batı Karadeniz'de oturuyorum, haftaya 34 derece gösteriyor. Yazın da 50 derece falan olacak galiba. Bu ne saçma bir şeydir ya ? 36 yaşındayım eskiden dizlere kadar karlar yağardı, okullar tatil edilirdi, işe gidemezdik falan filan. Şimdi kışı ne ara geçirdik bilmiyorum. Battaniye falan kullanmıyorum zaten kışları, yatak örtüsü ile yatıyorum kaç senedir.
Benimde yaş 36 doğma büyüme ankaralıyım, kardeşim şöyle diyim 1994-2000 arası öyle kar yağardı ki iki hafta sonlu bir hafta tatil olurdu okullar ilk okulda 1 hafta aralıksız diyeceğim şekilde kar yağardı kar dinlene dinlene yağardı, eylülden itibaren Ankara'da güneşi çok görmezdin kapalı hava yağmur olurdu.

Havanın dengesi çok bozuldu.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,222
Benimde yaş 36 doğma büyüme ankaralıyım, kardeşim şöyle diyim 1994-2000 arası öyle kar yağardı ki iki hafta sonlu bir hafta tatil olurdu okullar ilk okulda 1 hafta aralıksız diyeceğim şekilde kar yağardı kar dinlene dinlene yağardı, eylülden itibaren Ankara'da güneşi çok görmezdin kapalı hava yağmur olurdu.

Havanın dengesi çok bozuldu.
2000den öncesini görmedim ancak şuanki çoçuklara çok üzülüyorum özellikle 2017den sonra kar yağmadı diyebilirim. Yağsa bile 1 saat falan onlarda tutmuyordu bile. Çocukluğumuzu gerçekten çok güzel yaşamışız

Son düzenleme:

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,846
Bursa'da fırtına var şu an. Diğer yerlerde durumlar nasıl?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
18,940
İzmir geceden beri yağmurlu ve soğuk. Gece bayağı sertti, şu an durumlar iyi.