Messi'den skandal hareket!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Barcelona'nın dünyaca ünlü futbolcusu Lionel Messi'nin ABD'de düzenlenecek ve geliri hayır kurumlarına dağıtılacak maçta oynamayı reddetmesi nedeniyle organizasyon iptal edildi.

130703_messi.hlarge.jpg

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD), geliri hayır kurumuna dağıtılacak maçın başlamasına az bir süre kala organizasyonda yer almayı reddeden İspanya 1. Lig (La Liga) takımlarından Barcelona'nın dünyaca ünlü futbolcusu Lionel Messi'nin kararı konuşuluyor.

ABD basınında yer alan haberlere göre, Los Angeles Coliseum Stadı'nda düzenlenmesi planlanan "Messi ve Arkadaşları - Dünyanın Geri Kalanı" adlı organizasyonun başlamasına 24 saatten az bir süre kala Arjantinli yıldızın katılmama kararı alması, ABD'li hayranlarının ve maçı organize eden sponsor firmaların tepkisine yol açtı.

'BURADAKİ TARAFTARA SAYGI GÖSTERMEDİLER'

Etkinliğin ana sponsor firmalarından birisinin üst düzey yöneticisi Todd Graham, "Lionel Messi'nin menajerlerini kontratta yazan maddelere uymaya ikna etmek için saatlerce dil döktük. Buradaki taraftarlara ve bu pazara saygı göstermedikleri çok açık" ifadesini kullandı.

Organizasyonda, Gerard Pique, Cesc Fabregas ve Sergio Busquets'in de dahil olduğu Messi'nin takımı ile Polonyalı santrafor Robert Lewandowski, Arjantinli golcü Sergio Aguero, Milanlı orta saha oyuncusu Kevin Prince Boateng ve diğer önemli isimlerin yer aldığı dünya karması mücadele edecekti.

Etkinliğin internet sitesinde bilet satışlarının durdurulurken, ünlü futbolcunun ABD'li hayranlarının şok yaşadığı vurgulanıyor.

AA - ntvmsnbc

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Maç oynandı ama ben mi yanlış hatırlıyorum hatta neymarın messinin takımındaki luganoya yaptığı hareket maçın hareketi oldu ?

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Hatta 8-5 bitti muslera neymarın penaltısını kurtardı :D Ben mi yanlış maçtan bahsediyorum çünkü messide vardı maçta

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hatta 8-5 bitti muslera neymarın penaltısını kurtardı :D Ben mi yanlış maçtan bahsediyorum çünkü messide vardı maçta

valla kardeş bende merak ettim şimdi sadece bizim milli maçları izlediğim için pek bilgim yok :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=342677]pilger[/MENTION]

Penaltiyi kurtardi dogru, ama neymar musleraya fena gol atti :p

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
o maç ayrı.bu yapılacak olan ayrı.adam 100 kere katılır.bir şey olmaz.1 kere katılmadı hemen skandal oluyor.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Konuyu bir okuyun yahu Ne Neymar'ı ne Muslera'sı? :D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bizi boşverinde C.Ronaldo bu tip haberleri görünce neler düşünüyordur acaba.. :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Yardım yapmak zorunda değil!

Ama geleceğim dediyse artık gelmek zorunda!

Baştan adamlara ben bu organizasyonda yer almak istemiyorum deme şansına sahipti, son dakikada sözünden dönmek tam bir saygısızlıktır.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ronaldonun kılı olamaz :D :D her konuda takım arkadaşlarının sayesınde kırıyor rekorları koyun baska bı takıma oynayabılecek mı barca nın orta sahasıyla defansıyla bende atarım o kadar gol .... ama Ronaldo öyle mı adam hem her gıttıgı takımda hem mıllı takımda tek basına mac cevırıyor goruyoruz messı mıllı takımda ....

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Messi, kendisinden beklenmeyen bir reaksiyon vererek Peru'nun başkenti Lima'da yaptığı dostluk maçından sonra organizasyonu eleştirerek, Los Angeles'e uçmayı reddetti.

Twitter hesabından bu kararını duyuran Messi, yardım amacı ile yapılacak turnuvaya, organizasyonu düzenleyen şirketin tavrını beğenmediği için devam edemeyeceğini belirtti.

CAPELLO'NUN KARARINA SERT ÇIKTI

Messi'nin sinirlenmesinin sebebi, Lima'daki maç sırasında Peru polisinin, Teknik Direktör Fabio Capello'nun emriyle, Messi'nin erkek kardeşleri, Neymar'ın babası ve Kolombiyalı Mario Yepes'in yedek kulübesinden uzaklaştırılmasıydı.

Maç sırasında durumu öğrenen futbolcu, o anda maçtan çıkıp, duş bile almadan stadı terketti ve oteline gitti.

Taraftarlar için yapılan bir turnuvada böyle bir tavır takınan organizasyon için oynayamayacağını belirten Messi dışında diğer yıldızlar turnuvaya devam ediyorlar.

http://www.trthaber.com/haber/spor/messiyi-cildirtan-olay-92331.html

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ronaldonun kılı olamaz :D :D her konuda takım arkadaşlarının sayesınde kırıyor rekorları koyun baska bı takıma oynayabılecek mı barca nın orta sahasıyla defansıyla bende atarım o kadar gol .... ama Ronaldo öyle mı adam hem her gıttıgı takımda hem mıllı takımda tek basına mac cevırıyor goruyoruz messı mıllı takımda ....

he he atarsın aç messinin 2012de attığı 91 golü izle lütfen