Messi çürümeye başladı!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Çok sık sakatlanan ünlü yıldızın sol uyluk kaslarında çürüme olduğu açıklandı. Messi son 25 maçın sadece birini tamamlayabildi.

21199703.jpg

spacer.gif

BARCELONA’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi’nin yaşadığı fiziksel rahatsızlıkların son dönemde giderek artması endişe verici bir hale geldi. Atletico Madrid ile oynanan maçta sakatlanan ve sahada kaldığı zaman zarfında sürekli olarak sol arka adalesini dokunup kontrol eden Messi’nin yaşadığı sakatlıktan dolayı oyuna konsantre olamadığı da dikkatlerden kaçmadı. İstediği şekilde oynayamayan ve yerini Fabregas’a bırakmak zorunda kalan Messi, Barcelona ve Arjantin formasıyla çıktığı son 25 karşılaşmanın sadece birinde 90 dakikayı tamamlayabildi.

SAĞLIK EKİBİ ENDİŞELİ

BARCELONA’dan yapılan açıklamada Messi’nin sol uyluk kaslarında yer alan “Biceps Femoris” tendonunda çürüme olduğu açıklandı. Messi’nin özellikle aldığı darbeden sonra ağrısının artması üzerine tetkikleri devam ettirme kararı alan sağlık görevlileri Messi için pek umutlu konuşmuyor.

Hürriyet

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Futbol hayatı bitti o zaman.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Dogru olabilir. Neymar'i almalarinin sebebi bu olsa gerek.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Daha yaşı genç beyler, yapmayın.

Döner bi şekilde tekrar bomba gibi.

Reaksiyon puanı
10,327
dert etmeyin arkadaşlar, dert edecek dünya yüzünde öyle şeyler var ki, messi bunların en sonuncusu olabilir ancak!

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
her güzel bir şeyin sonu vardır umarım messi'yi daha çok izleriz

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Adam gibi ameliyat olup 1 sene sahalara ara versin. Sonra kaldığı yerden devam eder.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
ben zaten oynayışını çok sevmiyorum bana hep topu ayağına bekliyormuş gibi geliyor

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
umarım kısa zamanda sağlığına kavuşup sahalara döner beğenerek izlediğim bi futbolcu..

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
:dirol:ne yapacagiz şimdi çok tuhaf oldum:blink: bacagimi onami versem :D ne yapsin benim bacagimi o da var:D

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
o kadar para var caresını bulurlar herhalde bulunamıyorsa kaderıne kussun messi geçmiş olsun ....

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Doğru olabilir, şu an oynanan Malaga maçında da forma giymiyor.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Zaten rahatsızlığı yüzünden boy uzama problemi vardı. Şimdi de bu çıktı demek. Gerçekten üzücü. Bazı insanlar bir işte çok yetenekli olsalar da dertler peşlerini bırakmıyor. Ancak ben futbolu bırakacak konuma geleceğini düşünmüyorum.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Günümüz sağlık teknolojisi ile inşallah sağlığına kavuşur.
Messi'yi izlemek ayrı bir keyif.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
[video=youtube;vQGKiz3UEKc]http://www.youtube.com/watch?v=vQGKiz3UEKc[/video]

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Felaket tellallığı yapmaya başlamışlar. Bişii olmaz düzelir.

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Zaten rahatsızlığı yüzünden boy uzama problemi vardı. Şimdi de bu çıktı demek. Gerçekten üzücü. Bazı insanlar bir işte çok yetenekli olsalar da dertler peşlerini bırakmıyor. Ancak ben futbolu bırakacak konuma geleceğini düşünmüyorum.

Boyu uzun olanlar fazla parlamıyor sanki...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Messi'nin sakatlığı Arjantin ile İspanya'nın arasını açtı. Arjantinliler İspanya'dan Messi'nin daha iyi korunmasını talep ederek "Unutmayın Messi sizin olduğu kadar bizim de oyuncumuzdur" uyarısı yaptı.

21215321.jpg
spacer.gif

Arjantinli sporseverler de Barcelona Kulübü'nü ve medyayı protesta ederek "Messi bizimdir" sloganları attılar. Arjantinlilerin en büyük korkusu ise Brezılya 2014 Dünya Kupası'nda Messi'nin olamaması.

Barcelona'nın dünyaca ünlü yıldızı Leo Messi'nin sağlık durumu Arjantin'de bir numaralı gündem maddesi oldu. Arjantin'in önde gelen spor gazeteleri Messi'yi tam sayfa kapak yaparak "Messi alarm veriyor" başlıklarını kullandı. Gazeteler, Barcelona Kulübü'nü Arjantinli yıldızın sakatlığı ile ilgili doğru açıklama yapmamakla suçladı.

La Nacion Deporiva: Messi de sakatlıktan öte başka şeylerde mi var başlığını kullanarak son altı aydır Messi sürekli eriyerek bitiyor bunu durdurun çağrısı yaptı.

El Grafico gazetesi: Messi de Alarm,PSG maçında sakatlanan ve o günden beri iyi korunmayan Messi son Atletico Madrid maçını da bitiremedi. Sol baldırı ağrıyor ama neden iyleşmiyor uyarısı yaptı.

Ole Gazetesi: Gene Messi gene sakatlık gene 90 dakika oynayamadı. Messi'nin nesi var? Messi dünya kupasını kaçırır mı? Messi ne zaman iyleşecek? sorularını sordu.

DHA - Hürriyet