Merhabalar

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Tekrardan Merhabalar;

Bu forumda daha önce sanırım iyi bir kariyerim vardı ancak moderatörlerinizden bazıları şuan moderatörlükleri alınmış olanlar yüzünden sitenize veda ettim kendilerine yüzlerce kez anlatmama rağmen grafik tasarım konularının kendi anlatımım olduğunu ve arşivimden açtığımı yine anlamadılar çünkü bir çoğu internet aleminde yeni eski bu alemde kariyer yapmış insanları tanımıyorlar buna rağmen yine burdayım sizlere yardımcı olmaya çalışıcam yinede o kısa sürede bile bu forumda birçok arkadaşımıza yardımcı oldum yinede burdayım yıkılmadım ayaktayım ama daha önceden almış olduğum cezalar cidden canımı sıktı..

Herkese İyi Forumlar Dilerim..

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
E ne diyelim hoşgeldiniz o halde yeniden :)

Sorunsuz keyifli forumlar ...

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Tekrar hoşgeldin, umarız bu sefer nahoş olaylar olmaz...

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Tekrar hoşgeldin, umarız bu sefer nahoş olaylar olmaz...

Bende öyle umuyorum zaten bana ceza veren yetkilerinizin şuan yetkisi alınmış. Çekemediklerinden yaptıklarınıda biliyordum.

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Yinede insanların arkalarından böyle konuşmak doğru değil, değişikliği kendinle hissettir.
Başkalarıyla değil...

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Yinede insanların arkalarından böyle konuşmak doğru değil, değişikliği kendinle hissettir.
Başkalarıyla değil...

Sanada anlatamıyorum sanırım.Ben zaten normal olarak çalışıyordum insanların arkasından'da konuştuğum filan yok. Merak etme buradaki çoğu moderatör arkadaşınızdan daha çok ve daha iyi sitelerde üst düzey yöneticilik yaptım.Yani bir forumun nasıl yöneticiliğini ve işlerin nasıl yürüdüğünü gayet iyi biliyorum tabiki eleştirmek hoşuma gider bu şekilde hatalarımı düzeltmeme yardımcı olurum ama bu eleştirelerinde bir dozu ve düzeyi var.

zeyno_p

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilmiyorum ama bende tekrardan hoşgeldin diyorum

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Geçmişe sünger çekebilmen gerekiyor önce bunu başarmalısın bence :)

Olanlar geçmişte kaldı ve sen şimdi "Hoşgeldin" :)