Merhaba

Bu konuyu okuyanlar

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İyi Günler Forumunuza yeni üye oldum , Güzel bir ortam zaten öncedende biliyordum bu forumu ancak sadece yararlanıyordum , :) Adım Ali Ankarada Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Genetik bölümünde okuyorum 19 Yaşındayım Grafiğe ilgim var , Daha önce sitelerim oldu şuanda Mybb altyapılı bir forum yönetiyorum .. Daha önce 6-7 Forumda Adminlik yaptım .. Her neyse Bana ulaşacağınız diğer bilgiiler .

Email : monarchsale@gmail.com
MSN : monarchsale@hotmail.com

İyi Forumlar Dilerim , Sormak istediğiniz bir soru varsa konu altından sorabilirsiniz.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hoş geldin Ali, aramızda Odtülü görmek ne güzel :)

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Aramıza Hoş geldin.

Aramıza Hoş geldin.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ali oş geldin bea, ben de Ankara'danım ama şuan trakyada takılıyorum kısmetse dönücem yakında başkentime çok özledim beaa :)

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ali oş geldin bea, ben de Ankara'danım ama şuan trakyada takılıyorum kısmetse dönücem yakında başkentime çok özledim beaa :)

:D Bende bi an önce istanbula gitmeyi hedefliyorum valla sıkıldım ankaradan :D

:D Bende bi an önce istanbula gitmeyi hedefliyorum valla sıkıldım ankaradan :D

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hoş geldin Ali.

Anlaşılan çift mesaj sıkıntısı devam ediyor :)

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
İyi Günler Forumunuza yeni üye oldum , Güzel bir ortam zaten öncedende biliyordum bu forumu ancak sadece yararlanıyordum , :) Adım Ali Ankarada Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Genetik bölümünde okuyorum 19 Yaşındayım Grafiğe ilgim var , Daha önce sitelerim oldu şuanda Mybb altyapılı bir forum yönetiyorum .. Daha önce 6-7 Forumda Adminlik yaptım .. Her neyse Bana ulaşacağınız diğer bilgiiler .

Email : monarchsale@gmail.com
MSN : monarchsale@hotmail.com

İyi Forumlar Dilerim , Sormak istediğiniz bir soru varsa konu altından sorabilirsiniz.

Öncelikle Hoşgeldin.
Grafiğe İlgin Var Tamam Da. Avatarın'daki SDN Logosunu Neden Orantılı Küçültmedin ?

Son mesajlar