Merhaba Millet

GuitaristBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba millet maxicep denen mantıksızlıklar sitesinden geliyorum. Umarım burada oradaki sıcaklığı yakalayabilirim. Konunun yerinin yanlış olabilir. Beni tanıyan tanır.(ynsemrekose, Ture) Kendim Hakkında: Amsterdam'da yaşıyorum. Mimarım. 25 yaşındayım. Türkçe dahil 5 dili ana dilim gibi konuşabiliyorum(çeviri ihtiyacınız olduğunda bana geliyosunuz demek) Bu alanda yüksek lisans yaptım eylülde doktoraya başlayacağım. Büro sahibiyim. Nişanlıyım. 17 senedir müzikle ilgileniyorum(gitar piano latin davulu). Çok sıkı bir Galaxy note kullanıcısıyım.(İnşallah note 2 almayı düşünüyorum.) İnşallah maxicepdeki gibi mantıktan yoksun modlar yoktur burada.

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Hoş gelmişsin. Yalnızlık çekmezsin, oradan gelenler epey arttı bu aralar. :)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
hoşbulduk şaşırmadım kurucu admin askere gidince şımardı herkes burada maxicep e laf etmek serbest deme

Burada SDN'ye bile saydırıyorlar, o nedenle sıkıntı yok. Biz özgür bir siteyiz. Ama Terbiye sınırlarını aşmamak kaydıyla.

Hoşgeldiniz.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hoş geldin :)

Eskiden benimde bir maxicep üyeliğim vardı;epostam silinince ne bir daha girebildim nede yeni bir üyelik aldım.

Anlaşılan tasarımla beraber çok şey değişmiş.

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
panpa hosgeldin.burdaki modlar 10 numara 5 yildiz adamlar o yonden sikinti olmaz.sen yeterki maxicepin reklamini yapma.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
hoş geldiniz, mesajları yazarken üye girişi yapmış olduğunuza dikkat edin aksi takdirde sdn okuru olarak görünürsünüz :)

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
hakkaten bu aralar cogaldı ordan gelenler .neler oluyor oralarda acaba

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
@GuitaristBoy hangi diller bunlar ?

GuitaristBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@GuitaristBoy hangi diller bunlar ?
Türkçe Flemenkçe Almanca İngilice Fransızca fransızca dışında hepsini ana dilim gibi konuşabilirm

hakkaten bu aralar cogaldı ordan gelenler .neler oluyor oralarda acaba
valla oradaki modlar bile geldi

hoş geldiniz, mesajları yazarken üye girişi yapmış olduğunuza dikkat edin aksi takdirde sdn okuru olarak görünürsünüz :)
odtü mezunumusunuz ablamda oradan mezun

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hoş geldin GuitaristBoy. Burada biz yönetimden üyelere kocaman bir aileyiz. Modlarla ilgili her türlü görüş,öneri ve şikayet başlıkları mevcut.
Aynı şekilde süper modlarla ilgili bir başlıkta mevcut. O yönden bir sıkıntınız olmasın.

Unutmadan maxicep ile ilgili geçmişiniz bizi alakadar etmiyor. Onların yönetimi tarafından oranın eski üyelerini almışızda maxicepe giydiriyormuşuz gibi bir izlenim oluşmasın sakın.
Aynı tür sıkıntılar seneler önce burada da oldu, diğer büyük forumlarda da oldu. Bunun önüne geçemeyiz.

Artık SDNdesiniz burası başka forumlara benzemez :)
Sen ve arkadaşların tekrar SDN'ye hoş geldiniz.

GuitaristBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hoş geldin GuitaristBoy. Burada biz yönetimden üyelere kocaman bir aileyiz. Modlarla ilgili her türlü görüş,öneri ve şikayet başlıkları mevcut.
Aynı şekilde süper modlarla ilgili bir başlıkta mevcut. O yönden bir sıkıntınız olmasın.

Unutmadan maxicep ile ilgili geçmişiniz bizi alakadar etmiyor. Onların yönetimi tarafından oranın eski üyelerini almışızda maxicepe giydiriyormuşuz gibi bir izlenim oluşmasın sakın.
Aynı tür sıkıntılar seneler önce burada da oldu, diğer büyük forumlarda da oldu. Bunun önüne geçemeyiz.

Artık SDNdesiniz burası başka forumlara benzemez :)
Sen ve arkadaşların tekrar SDN'ye hoş geldiniz.
hoşbulduk mod bey bişey sorcam hort yaparsak ne kadar ceza gelir

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
hoşbulduk mod bey bişey sorcam hort yaparsak ne kadar ceza gelir

Horttan ceza gelmez. Tabi ki bu konu bir sorun vb bir durumsa.
Gidip alakasız konuları göze batacak şekilde gündeme getirmek var ki bunu yapanları önce uyarıyoruz ve çoğu sağolsun bunda ısrar ediyorlar ceza vermek mecburiyetinde kalıyoruz. Neyse hangi konu bu ne ile alakalı?