merhaba mc oynuyorum

Bu konuyu okuyanlar

BRUHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
merhaba mc oynuyorum bi swde survival swsi fakat artık bırakıcam xray açıp zengin olmak istiyorum ama xray koruması var seed ile yapıcam /seed yazıyorum seed vermiyorlar nerden bulabilirim seedi ne önerirsiniz?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Basit bir oyun. Bunda bile mi hile kullanacaksınız? Hiç hileye gerek. Kolayca gelişip güçlenebiliyorsunuz oyunda. Biraz oynayınca bile oyunu çözebiliyorsunuz.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
merhaba mc oynuyorum bi swde survival swsi fakat artık bırakıcam xray açıp zengin olmak istiyorum ama xray koruması var seed ile yapıcam /seed yazıyorum seed vermiyorlar nerden bulabilirim seedi ne önerirsiniz?
Bende benzer bir survival sunucusunda oynuyorum ama seed leri bulmanız imkansız. Yöneticilerden vb. isteyebilirsiniz. X-ray koruması varsa x-ray yasak demektir. Bu yüzden x-ray açmak hile sayılır. X-ray açmadan istikrarlı bir şekilde maden yapın. Çok zor birşey değil. İhtiyacınız olan bir adet servet 3 büyülü kazma. Seed istediğiniz biyomları, önemli koordinatları ve strongholdları bulmanızı sağlar. Onun dışında pek bir işe yaramaz. İstediğiniz biyomları veya tapınak vb. önemli koordinatları çeviklik iksiri ya da bir at ile seyahat ederek bulabilirsiniz.

yazılım_yazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
sizin bulunduğunuz konuma göre eğer o chunk hiç değiştirilmemişse o chunktan seedi bulan yazılımlar var veya xray korumasını geçebilen xray yazılımları var. Veya freecam ile her türlü mağara bulup o mağaralarda elmas bulabilirsiniz. Ama bence bunların hiçbirini yapmayın. Çünkü hile çok kötü bir şeydir ve başkalarının hakkına girmiş olursun. Bence hile açıp ezik olmak yerine biraz hilesiz kasıl inan bana çok kolay.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence hiç hile yapma direk kasıl işte çok kolay benim şuan ultimismc.com diye bir sunucuda 3 farm içeren basem var çok zor bir şey değil. rahatça kasılabilirsiniz.Ama itiraf etmem gerekirse bazen diğerlerinin yaptığı farmları çalmak için freecam açıyorum.

Son düzenleme: