Meral Akşener' den Andımız açıklaması

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener: "Eğer iddia ettiğiniz gibi yerli ve milliyseniz Andmız’ı hemen geri getirin. Evlatlarımızın Türk’üm demesinden korkmayın. Türk olun."
IMG_20200714_171843.jpg

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu ülkede bazı değerlerin sözde değilde özde olduğu günleri görme dileği ile...

Ayasofya Camiisi hamlesinden sonra muhalefet 3 gün düşünüp taşınıp bu söylemi mi bulmuş gerçekten.
Ne var bunda? Zamanında birilerine yaranmak için kaldırıldığını hepimiz biliyoruz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İyi, en azından birilerine yaranmak için değiştirildiğine bir itirazınız olmadı. :)

Birileri dediğin kim oluyor acaba =?

Bunlar hep gündem değiştirme çabaları :D Erdoğan onu açamaz dedi ya Meral Hanım... Ama sonrasında yanıldım deyip tekrik etmeside alkışlanacak bir hareket. 18 yıldır yanılıp Erdemli davranamayanlarda var.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Bu ülkede bazı değerlerin sözde değilde özde olduğu günleri görme dileği ile...

Ayasofya Camiisi hamlesinden sonra muhalefet 3 gün düşünüp taşınıp bu söylemi mi bulmuş gerçekten.
Muhalafet sık sık Andımız hakkında söylemlerde bulunuyor zaten

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Muhalafet sık sık Andımız hakkında söylemlerde bulunuyor zaten

Geçmişe doğru biraz baktım haberlere en son ne zaman demişler diye 6 Şubat 2019'da demişler.

Tam Ayasofya açıldığı hafta buradan saldırıp Gündem değiştirmeye çalışıyorlar gibi geldi bana :) ( Hep muhalefet mi diyecek gündem değiştiriyorlar diye birazda ben söyleyem harbi çok iyi cevapmış hee :) Ne yazarsalar yazsınlar yapıştır geç gündem değiştiriyorlar abi :p )

M

Murat Burç

SDN Okuru
Muhalefet çok boş ya. Aynı ayasofya gibi biri din biri milleyetçilik siyaseti.

Kürt çocuğuna Türk'üm dedirtince ne oluyor? Onu geç Türk çocuğuna Türk'üm dedirtince ne oluyor? Y kuşağı Z kuşağı yıllarca söyledi bunu da ne oldu? Uzaya mı çıktık? Alman vatandaşı olmak istiyorum diyen bir nesil var.

Muhalefetin dilinden ekonomi dışında çıkan her söz nefes israfıdır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Açık konuşayım 18 Yıllık iktidarın baş mimarları bu muhalefet ve siyaset bilmemeleri ucuz ve sığı siyaset yapmaları en önemli etkenlerde.

Oradada Hükümetten çok güzel bir cevap geliyor. ( Özelleştirmeye karşılar yabancı sermayeye karşılar Liberal ekonomiye karşılar vergilere karşılar nerden gelecek parada neyle yapacaklar.)

Uçaklarını, makam araçlarını satıversinler bir zahmet.
Ölçüsüz vergi ve özelleştirme var bu ülkede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kadar para birilerinin makam araçlarına gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vergiden illallah ettim artık. Bu kadar da vergi, bu kadar da hayat pahalılığı olmaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam bu ülkede sözde makam arabalarına karşı olması gereken muhalefet lideri bile 2 milyon TL lik makam aracı alıyorsa diğerleri ne yapmaz... ( Emin ol oraya kim gelirse gelsin o makam araçlarına o uçaklara binecek. :( O uçak ile belki gittiği ülkede imzaladığı bir anlaşma o uçağın 10 katı gelir getirecek ülkeye. Devlet için yeri geliyor o saydıkların çerez parası oluyor. )

Keşke senin düşündüğün gibi kolay olsa herşey ama bunların hepsi hayel. Bazen ağzınıza bal çalıyorlar iktidar olursak şunu durduracaz şu israfı kesecez şurayı kaparacaz şunu düzeltecez şu şeffaf olacak şu tarafsız olacak diye hepsi fasa fiso. Olmayacağını sende biliyorsun ama inanıyon işte.
( Mecliste yemek fiyatları 3-4 kat zamlanacak mı hiç sanmıyorum iktidar kim olursa olsun. Millet vekili maaşı düşecek mi hiç sanmıyorum. Vekillerin özel imkanları araçları korumaları kesilecek mi hiç sanmıyorum ben. Bu ülkede 1.5 milyon TL telefon faturası gelen vekiller gördük. Milyonlarca TL benzin gideri olan vekiller gördük. Çoğuda iktidarda değil tam tersi davranması gereken muhalefet tarafındaydı. )
Yahu uçak çerez parası tamam da.

Bu kadar vergi nereye gidiyor biz az vergi ki veriyoruz da bu ülkenin ekonomisi bok gibi. Bu yöneticiler ne işe yarıyor? Ben cebimden çıkan paraya bakarım o da moralimi bozuyor.

Islak mendil 6.5 TL olmuş bir tanesi. Çüş arkadaş çüş. A101 mendili birde.