Haber Meral Akşener: Bir dış güç göreve gelse ancak bunları yapardı

Bu konuyu okuyanlar

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Belkide fetönün siyasi ayağı hala iş yapıyor? Bu kadar anlamsızlığı ve üst üste yapılan yanlışların açıklaması ne olabilir ki?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Aynen kesin öyledir. Dış güctür. ( Bu muhalefet iç gün mü olmuş oluyor şimdi ? )

Bir muhalefet anca bu kadar AKP'ye çalışabilir işte.

Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener halen olayı anlayamadı. Erdoğan'a Sabah akşam söverek hakaret ederek ancak Erdoğan'ı destekleyenlerin daha çok bağlanmasına ve kemikleşmesine sebet oluyorlar.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Bence yani şu var koca türkiyede bir devir açıp bir devir sonlandırmak kolay mı muhalefeti zapt edecek onları oyalayacak gazını alacak belli bir seviyede tutacak birileri birisi gerekmez mi yani

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bence yani şu var koca türkiyede bir devir açıp bir devir sonlandırmak kolay mı muhalefeti zapt edecek onları oyalayacak gazını alacak belli bir seviyede tutacak birileri birisi gerekmez mi yani

Bir tarafın gazı almak diğer tarafın gazını arttırır sadece bunu anlamak lazım ilk olarak.

Sabah akşam çıkıp muhalefet Erdoğan için diktatör yok sarayın adamı yok İsrail Devlet başkanına benzetmeler yok diktatör bozuntusu demek. Yok hakaretler etmek ile iktidar olunmaz. Kendi yüzde 15-20 seçmeninin gazı alınır ancak oohh ne güzel dedi Erdoğan'a saydı sövdü diye sevinir belki. Ama karşısındaki yüzde 45-50 lik kesimde bunlar kim böyle ya benim desteklediğim adama sabah akşam hakaret ediyor sövüyor sayıyor diye daha çok sinirlenir ve inada bindirir işi bunu bile ANLAYAMIYOR MUHALEFET...

Mesela nerdeydi şimdi unuttum bir ülkede onlarca yıldır Sağ partiler iktidarda Sol parti liderine soruyorlar bu sağ parti liderini nasıl devireceksiniz diye. Adam diyor ki ben onu devirmeye değil ülkeyi daha iyi yönetmeye geliyorum diyor. Seçim sürecinde baştaki adama en ufak bir hakaret etmiyor sövmüyor saymıyor eleştirmiyor. Meydanlarda SADECE KENDİ PLANLARINI PROGRAMLARINI İCRAATLARINI HEDEFLERİNİ ANLATIYOR. Ve Yıllardır yıkılmayan sağ iktidarı sandıkta yeniyor.

Bizim muhalefet bu kafaya gelmedikçe hiç bir şey olmaz benden söylemesi. Erdoğan'a hain dış güç yok çaldı yedi flan demek BEŞ PARA ETMEZ bir muhalefet anlayışı. Sen ne öneriyon sen ne yapacan nasıl yapacan kimle yapacan lider kim plan ney onları anlatmalı muhalefet...

Yaa düşünü 2 gün önce 1 gecede dolar yüzde 15-20 değer kazandı ama o süreçte bile muhalefetin oyu yüzde 1 bile artmamıştır :( Sabahına çıkıyorlar Erdoğan beceriksiz yok Erdoğan dış güç yok Erken seçim istiyoz veya yok miting yapacaz gösteri yapacaz yürüyüş yapacaz diyorlar gerçekten bu muhalefet yapmak olmuyor...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Hocam KK nin grup toplantısı miting söyleşileri engelleniyor ama bak(a haber akit vs) öbürleri ise havuz medyası diyorum ya bak buda var atatürk'ün sahnelerini sözlerini vs silen kesen medyadan tarafsız yayın beklemem ben ya.. onlarda yanlı.. Bunun zıttı da mevcut erdoğan'ın veya bakanlarının iyi işleri de hiç geçtiğine şahit olmadım ben HALK Tv tele 1 vs
Medya çok önemli bak.. ben boşuna tiksinmiyorum tv den.. büyük resme bakın biraz görmeye çalışın

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hocam KK nin grup toplantısı miting söyleşileri engelleniyor ama bak(a haber akit vs) öbürleri ise havuz medyası diyorum ya bak buda var atatürk'ün sahnelerini sözlerini vs silen kesen medyadan tarafsız yayın beklemem ben ya.. onlarda yanlı.. Bunun zıttı da mevcut erdoğan'ın veya bakanlarının iyi işleri de hiç geçtiğine şahit olmadım ben HALK Tv tele 1 vs
Medya çok önemli bak.. ben boşuna tiksinmiyorum tv den.. büyük resme bakın biraz görmeye çalışın

Yaa sen medya ile kafayı bozmuşun :) Burada medya güzellemesi yapan mı var !

Şu medya iyi bu medya kötü şunu izle bunu izleme diyen mi var ?

Ben direk Liderlere bakıyorum. Kemal Kılıçdaroğlu veya Meral Akşener'in ağızından çıkanı kulakları duymuyor çoğu zaman bu yapılanlar muhalefet yapmak olmuyor. Olay bu sadece.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Yaa sen medya ile kafayı bozmuşun :) Burada medya güzellemesi yapan mı var !

Şu medya iyi bu medya kötü şunu izle bunu izleme diyen mi var ?

Ben direk Liderlere bakıyorum. Kemal Kılıçdaroğlu veya Meral Akşener'in ağızından çıkanı kulakları duymuyor çoğu zaman bu yapılanlar muhalefet yapmak olmuyor. Olay bu sadece.
Ben seni anlıyorum hocam muhaliflik üzerinden şahısa saldırmak başka daha iyi bir yönetim projesi geliştirip yönetime aday olmak başka tamam doğru diyorsun

Bende diyorum ki kaset komplosu ile başa gelmiş 10 mu 9 mu sayamıyoruz artık seçim kaybetmiş...habire (şüpheleniyorum artık) gafları ile gündemden düşmeyen...partisinde kendine tek bir rakip bırakmamış..
11 sene başkanlık yapmış..
Bu tesadüfler mi desem şans mı yani sana da ilginç gelmiyor mu cidden..
Hayırdır ya ne oluyor ya ben Chpnin facesinde fln bir iki defa bunu sordum cenahlarına. Abovvv ne anam kaldı ne bacım sen muhalefet değil bi şeytansın size 3 kağıtçı çakallar lazım yallah başka partiye şu bu.. Nasıl partizanlar nasıl kutuplaşmışız eminim bir eleştiriyi akp ye rte ye getir sabahına (oralarda) kapın çalar korkumdan yazamıyorum ki onlarda kraldan çok kralcı

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hayırdır ya ne oluyor ya ben Chpnin facesinde fln bir iki defa bunu sordum cenahlarına. Abovvv ne anam kaldı ne bacım sen muhalefet değil bi şeytansın size 3 kağıtçı çakallar lazım yallah başka partiye şu bu.. Nasıl partizanlar nasıl kutuplaşmışız eminim bir eleştiriyi akp ye rte ye getir sabahına (oralarda) kapın çalar korkumdan yazamıyorum ki onlarda kraldan çok kralcı

Sıkıntı tam olarak o zaten :) CHP kendi içinde değişime gelişime karşı. Tutucu ve muhafazakar bir parti eleştiriye tamamen kapalı yeniliğe kapalı.

Bak Türkiye'de ki bütün partileri CHP'ye muhalif kurulmuştur :) O derece. CHP içinde Ecevit gibi adamı bile barındırmamışlardır DSP'yi kurmuştur iktidar ortağı olmuştur CHP'den ayrılınca yüzde 48 oy almıştır CHP'de barınamayan adam adını dağlara taşlara yazdırmıştır Karaoğlan diye. Yaa Ecevit'i geç İsmet İnönünün oğlu barınamamıştır :) Erdal İnönü ayrı parti kurmuş iktidar ortağı olmuştur :)

Şu notuda düşeyim CHP içinde genel başkanların neredeyse hiç biri seçim ile gitmemiştir. Ölene kadar kalmıştır yada kaset ile komple ile gitmiştir işte. Bir İsmetİnönü kendi isteği ile bıraktı. ( Oda istemese bırakmazdı delegeler gene arkasında dururdu bıraktığında kulakları sağır derecesinde duymuyor gözleri zor görüyordu siyaseti bıraktığında 88 yaşındaydı :)

Şuan bak CHP içinde kimler kimler barındırılmıyor kimler kovuluyor yönetimde kimler var görüyoz... Bu kadar entrika ve olayın döndüğü parti eline güç geçerse ne yapar hayal edemiyor çoğu insan işte. O yüzden oy oranları sabit ne yaparsa yapsın Atatürk'ün partisidir diyenler sayesinde yüzde 20 bandında geziyor. Muharrem İnce gibi Sarıgül gibi adamalr bile barındırılmıyor partide.

CHP neredeyse 100 yıllık parti ve sadece 6 genel başkanı olmuş :) 100 yılda 6 genel başkan. Kurucu genel Başkan Atatürk ile 7 oluyor işte. Bir genel başkanın ortalama kalma süresini sen hesapla seçim kazanamasa bile değişim yok.

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
İşte şu söze gelmiyor mu..
" Bir hakikati yok etmek istiyorsan ona iyi saldırma, onu kötü savun "

Nerede o anadolunun ayakları çamur içinde kalmış çocuklara keman çalmasını öğreten
Yurtta sulh dünyada sulh diyen
modern bir cumhuriyet kuran chp..
Nerede bunlar..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yurtta sulh dünyada sulh diyen

Atatürk'ün bu sözünü bile yanlış anlayan bir muhalefet var ülkede :)

Terör ile mücadele tezkeresine hayır dedikten sonra Atatürk Yurtta barış dünyada barış diyen insanlar gördüm :) Yaa barış ile ne alakası var oraya savaşa gitmiyoruz ki Terör ile mücadeleye gidiyor askerler... Atatürk'ün yolundan gitmeyi içselleştirmeyi anlamayı geçtim. Açıkça görüşlerini söylemlerini bile çarpıtıklarını düşünüyorum çoğu zaman

Atatürk'ün şu sözünü bile kağıda bakarak okuyabilen bir genel başkan var :)

Atatürk'ün şu sözünü kimse unutmasın deyip :) Kendi unutuyor...

Son düzenleme:

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Türkiye'de 2 parti vardır diğerleri bunların ekürisidir. Birinci parti CHPdir ikinci parti CHPnin Muhalefeti partisidir. Geri kalanlar hangisi kendi görünüşe/zihniyetine yakınsa onun etrafında toplanır. Ki günümüzdeki partilerin yüzde 98i tabela partisidir. Bana göre kurulduktan sonra 10 sene içerisinde oyunu minimum %5e çıkaramayan parti otomatikman fesh olmalıdır. Siyasi partiler yasası özellikle de kurulma şartları gözden geçirilmeli. Önüne gelen bakkal dükkanı açar gibi parti açmış.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Aynen kesin öyledir. Dış güctür. ( Bu muhalefet iç gün mü olmuş oluyor şimdi ? )

Bir muhalefet anca bu kadar AKP'ye çalışabilir işte.

Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener halen olayı anlayamadı. Erdoğan'a Sabah akşam söverek hakaret ederek ancak Erdoğan'ı destekleyenlerin daha çok bağlanmasına ve kemikleşmesine sebet oluyorlar.
?