Memo'yu Kızdıran Faul

Bu konuyu okuyanlar

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Önceki gün oynanan maçta Mehmet Okur’un formasını giydiği Utah Jazz, deplasmanda Golden State Warriors’ı 115-101 yenerek, seride 3-1’lik üstünlük sağladı.<br />Maçın sonlarına doğru Warriors forveti Jason Richardson, Mehmet Okur'a çok sert bir faul yapınca ortalık karıştı. Richardson, smaca giden Mehmet'i kolundan çekince oyuncumuz çok kötü bir şekilde yere düştü. Warriors oyuncusu buna rağmen agresif tavırlarını sürdürdü ve konuşmaya devam etti. Faule çok kızan Memo da rakibine bağırdı. Olası bir kavgayı araya giren oyuncular önledi.<br /> <br />Faul sonrası Jason Richardson oyundan atılırken, Mehmet Okur kaydettiği üçlükle galibiyeti perçinleyen adam oldu.<br />Golden State koçu Don Nelson faul sonrası Utah Koçu Jerry Sloan'dan özür diledi.<br />Konu ile ilgili açıklama yapan Richardson ise "Kasıtlı bir hareket değildi. Kafasını tekmelemeye çalışmadım, topa hamle yaptım. Bu basketbolun bir parçası. Bu sadece sert bir faul." dedi.<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=LQ1jlcGbaac<br /><br /><br />Kaynak:Milliyet

Reaksiyon puanı
0
"Buraların adamı olmadığını gösterdi şu hareketle"

Spikere kesinlikle katılıyorum!!!
Ayrıca neyse ki Memo'nun Türklük genleri o anda ağır basmamış da canımız ciğerimiz Alpay Özalan gibi bir canavara dönüşüvermemiş! :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
jason richardson dan böyle bir hamle hiç beklemezdim.bide faulu yaptıktan snra hala agresiflık yapıo. sanki faul ona yapılmıs gıbı konusmaya devam edıo...
mehmet okur da kendine yakışanı yapmış ve kavga etmemiş.zaten çok iyi bir oyuncu.böyle kötü bir olayla anılmak istemezdi heralde!!!