Yardım Memory management hatası

Bu konuyu okuyanlar

Metrophius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba yaklaşık 3 ay önce pc sürekli mavi ekran hatası veriyordu ve bütün hata kodları "MEMORY MANAGAMENT" hatasıydı. Sorunun ramlerden kaynaklı olduğunu düşünmüştüm daha sonra sıklaşmaya başladı ve bir gün "BAD SYSTEM CONGIF INFO" hatası verdi. Bu sürekli döngü halindeydi ve asla windows 10 a ulaşamıyordum. Çözümlere baktığımda ise herkes otomatik onarımdan komut isteminden bazı kod yazıp çözüyordu ama ben otomatik onarıma nasıl geçebileceğini bilmiyordum ve nasıl geçileceğini araştırdım ama yine de geçemedim. Sonra aklıma eskiden aldığım memory managament hatası geldi. Sorun ramlerde midir acaba diye bilgisayarcıya gittik ve abi bize sorun yüksek ihtimalle ramlerde dedi ve bugün ramlerim geldi taktım ve açtığımda tekrar aynı hatayla karşılaştım aynı çözümleri yine denedim fkaat olmadı lütfen yardımcı olun cidden yardım etmek isteyen varsa numaramı yazabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

format attım arkadaşlar

Son düzenleme:

altotziki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sorun devam ediyor mu? Sorunun devamı halinde; "C:\Windows\minidump" klasörünü bulun ve içerisindeki bütün dosyaları masaüstüne atın. Masaüstüne attığınız dosyaların hepsini seçin ardından Zip olarak sıkıştırın ve Çevrim içi dosya hizmetlerine yükleyin, ardından linki bizimle paylaşın(Microsoft OneDrive, Yandex Disk, DropBox).