Bu konuyu okuyanlar

havagi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Selam arkadaşlar klavye alacağım bütçem 250-350 tl ama doğru düzgün bir mekanik klavye de bulmuş sayılmam gamepower warlock var ama tanıdığım bi marka olmadığı için emin olamadım sizce Logitech G213 membran klavyesi nasıl membran klavye alınır mı?(cevabınız hayır ise önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler)

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
183

havagi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
membran klavye alınır bence g213ün kaliteli bir klavye olduğunu düşünüyorum, yine de mekanik klavye önerisi yapabilirim:
Öneriniz için teşekkürler fakat rampage ile pek iyi anılarım yoktur ? (fiyatı hoşuma gitmedi değil düşüneceğim saolun)

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Öneriniz için teşekkürler fakat rampage ile pek iyi anılarım yoktur ?
Pahalı ürünleri kötü değil bence, diğerleri vasat haklısın. Attığın logitech klavye de bundan çok daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkçe layout var mı G213'de

havagi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Pahalı ürünleri kötü değil bence, diğerleri vasat haklısın. Attığın logitech klavye de bundan çok daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkçe layout var mı G213'de
Yok ama yılların oyuncusuyum klavyeyi ezbere biliyorum pek sorun yaratmayacaktır bana

TheHydrax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Selam arkadaşlar klavye alacağım bütçem 250-350 tl ama doğru düzgün bir mekanik klavye de bulmuş sayılmam gamepower warlock var ama tanıdığım bi marka olmadığı için emin olamadım sizce Logitech G213 membran klavyesi nasıl membran klavye alınır mı?(cevabınız hayır ise önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler)
Arkadaşım g213 kullanıyor uzun zamandır çok memnun kendisi.

emreduman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
2-3 ay mekanik klavye aramış biri olarak, gamepower-frisby vb. ürünlere güvenmediğim için en sonra monster pusat k3 pro almaya karar verdim, 2 gün önce hb üzerinden 399 tl ye aldım kartımada 39 tl bonus geldi, tavsiyem bütçeni biraz daha yükseltip bunu alman hakkında bir tane bile şikayet okumadım daha umarım benimde olmaz.