Memati öldü mü?

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Dün gece sezon finaliyle ekrana gelen fenomen dizi Kurtlar Vadisi arkasında soru işaretleri bıraktı. Memati öldü mü? Tetiği çeken el kimin?..
749127_detay.jpg

TNT ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun sezon finalinde yine kan aktı. Sezon finalinde sürpriz gelişmeler yaşanırken Memati kendi düğününde Polat ile Harmandalı oynadığı esnada vuruldu...

10 YILLIK DİZİDE BİR İLK YAŞANDI

Memati ‘nin Selvi ‘ye söz verdiği düğünün günü geldi çattı. Dost-düşman herkes bu muhteşem düğünde buluştu. Zaza, Zülfikar, Pusat ve birçok sürpriz isim düğünde boy gösterdi. Polat Alemdar ve adamları tüm dertleri bir geceliğine bir tarafa bırakmış, bütün ekip Memati ‘yle Selvi ‘nin düğününde doyasıya eğlenmektedir. Polat da can yoldaşı Memati‘yi bu en mutlu gününde yalnız bırakmadı. Polat ‘ın düğüne yetişemeyeceğini düşünen Memati, onu karşısında görünce çok sevindi. Polat, can dostu Memati ‘ye "bunu ilk defa senin için yapıyorum" dedi. Ve karşılıklı olarak harmandalı oynadı.

DÜĞÜN KANA BULANDI

Herkes büyük bir coşkuyla Polat ve Memati ‘nin harmandalı oynamasını izlerken ortaya çıkan silah ise düğünü kana buladı. Silahtan çıkan kurşunlar Memati’nin vücuduna isabet ederken, Memati kanlar içinde yere yığıldı. Herkes büyük bir şaşkınlık içinde Memati’nin kanlar içinde yere yığılmasını izlerken,Selvi de kahrolmuştur. Memati son nefesinde ustası Polat Alemdar’a Selvi’yi emanet etti. Memati, aldığı kurşunlarla kanlar içinde yere yığıldı.

TETİĞİ KİM ÇEKTİ?

Memati'nin kanlar içinde yere düşmesi arkasında iki önemli soru bıraktı. Memati öldü mü? Tetiği kim çekti?

TWITTER MEMATİ’YLE SALLANDI

Daha önce de bir çok kez vurulan Memati’nin her defasında mucizevi bir şekilde hayata dönmesi,Memati hayranlarını umutlandırırken, Memati’nin yeni sezonda dizide olup olmayacağı ise sosyal paylaşım sitesi Twitter’da tartışma konusu oldu.
İŞTE O TWEETLERDEN BAZILARI

‏@kacakseyirci
vay be attığını vuran büyük delikanlı Memati Baş'ta ölmüş.Demek ki bu dünya kimseye kalmıyor..

‏@AhmetEvcimen
Memati Öldü ,Marmara'daDeprem oldu, Madonna Konser verdi,Mehmet Ali erbil yoğun bakıma alındı..Bu gündem Türkiye'ye çok ağır.

‏@taxim
Memati'nin ölümüyle ölümsüzlüğe olan inancımı yitirdim; moralim çok bozuk.

‏@KarahanliEfe
memati polat vs kafadan vurulmazlarsa asla olmezler altin kural

‏@cihatakbel
süleyman çakır gitti, halo dayı gitti, mamoş gitti, elif yenge gitti. şimdi de memati gitti. kahpe kader daha ne kadar sınayacaksın bizi?

‏@eros
Korkmayın Memati ölmemiştir bayılmıştır. Ölümsüz değil mi olm onlar ?

‏@bozukdusmuslugu
Memati iyi dayandi yalniz eger olduyse. Koskoca Istanbul'un sefiri Cakir oldu lan yillar once, Memati cok bile yasadi bence.

‏@toygaryilmaz
Vadi Sezon finali... 161. bölüm... Memati'nin düğünü... O muhteşem kamera hareketleri ile Harmandalı... Ve Memati'nin vuruluşu.. bomba...

‏@Tncydemiral
Kurtlar Vadisi gene aynı memati 10 kuruş yedi gene ölmez düğünde kurşun yer gene ölmez ölmez ölmez öldürmeyen yönetmen öldürmez :D

‏@Ahmt_Balci
kurtlar vadisinin sezon finalinde memati yine vuruluyor..dizi nerdeyse 10 yıldır var ve 10 yıldır memati hep vuruluyor..süzgeçe döndü vücudu

‏@yenirenkler
Memati'nin dediği gibi: "Kurda sormuşlar, 'Senin ensen neden kalın?' Cevap vermiş: 'Kafamın kalın olmasından iyidir." :)

Kaynak

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
bence alayını öldürsünler dizi bitsin :D bizimkilere benzedi yau :D

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
10 yıldır bitmedi şu dizide ben 4. yıldan sonra izlemeyi bırakmıştım:)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Plastik mermi ile dizi çekerseniz ölmezler tabi :p

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bende anlamıyorum arkadaş. Adam diziyi bıraktım izlemiyorum diyor, diğer yandan da sıktı dizi bitirsinler diyor :D

Zaten bakıyorum dizi sıktı bitirsinler diyenler, hep diziyi seyretmiyorum diyenler. :D

Seyretmiyorsan dert etme arkadaşım dizinin akıbetini. Tamam dizinin kalitesi düştü ama mevcut Türkiye şartlarında hala en iyi dizi. Ne yapalım daha iyisi çekildi de onu izlemedik mi?

Adamlar anaakım medya olmayan TNT ye geçti ona rağmen hala takip ediliyor. Demek ki beceriyorlar. :)

Ben fatmagülün suçu ne yada kuzey güney, alemin kralı, vb saçma salak dizileri izlemek yerine bu diziyi tercih ediyorum. Adamların ölmemeside hiç dert değil. Bakın gerçek hayatta ibo kafasına mermi yedi ölmedi. Ölmeyi geçtim sakat bile kalmadı :) Demek ki olunca oluyor. Siz neyi dert ediyorsunuz. :D

Buda memati için gelsin :lol

Memati Destanı

Memati öldü mü
Vadi ıssız kaldı mı
Polat öcün aldı mı
Şimdi yürek yırtılur

Beyler atını yorup
Kaygı onları sarıp
Benizlerin sararıp
Sanki safran sürtülüp.

Erler kurt gibi ulur
Yırtıp yaka haykırır
Selvi çığlık koparır
Gözü yaşla örtülür.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
olur mu olm o ölürse dizi biter :D

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Memati - Polat - Abdülhey hariç o dizideki herkes olabilir , mematiye sıkılan kurşunla.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Selvi kim laaa. Bence hapsini bir kazana koyup yaksınlar :p

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
hayaldirr dert etmeyin :D klasik türk dizisi :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Mematiler ölmesin diyorsanız 4440memati hattını arayıp destekte bulunabilirsiniz.. :D

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
memati de öldü mü, ıssız acun kaldı mü ? :D

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Bence ölmez final olsun diye vurdular.

Ama hemende iyileşmez bana göre birkaç bölüm memati kısmi felç olarak yatakta geçebilir, tahminlerim hep tutar :D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Memati yaşıyor

15328_8739_08062012_2.jpg

Şaka bir yana Memati büyük ihtimalle öldü.

Yeni projelerde yer almak istediğini sıkça dile getirmeye başlamıştı. Komedi türünde bir dizi veya tiyatro...

Memati'yi vuran garson da şu fotoğraflarda görülüyor. (Sağ elindeki tabancaya dikkat)

7nypu.jpg

15328_4947_08062012_9.jpg

15328_8739_08062012_1.jpg

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Selvi kim yav olaya fransız hatta macar kaldık en son ıskender büyük un ölümünü seyretmiştim .

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Memati'yi vuran garson da şu fotoğraflarda görülüyor. (Sağ elindeki tabancaya dikkat)

7nypu.jpg

Çok pis spoiler verdin :D Mematiyi kimin vurduğu yeni sezona bırakılmıştı. Senin sayende ve yazete.com gafleti sebebiyle bu sorunun cevabını öğrenmiş olduk. Acaba pusat mı vurdu diyorduk artık eminiz vurmamış :)

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
dizinin senaristlerine uyusturucu testi yaptirilmasinda fayda var yadiklari seyler LSD denen maddeden kullaniyorlarmis gibi izlenim veriyor... o kadar para her turlu pislige ulasmalarini saglar...

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Eleştirmek ne büyük cazibe ve yetenek olmuş,böyle bir hakmı tanıyorlar size teknoloji ilerledi diye eski şeyleri düşürmeye,eleştirmeye açık olmuş herkes.Unutmayın bunlar önce Kurtlar vadisi vardı sonrada olacak ve niceleri..

Memati yaşıyor

15328_8739_08062012_2.jpg

Şaka bir yana Memati büyük ihtimalle öldü.

Yeni projelerde yer almak istediğini sıkça dile getirmeye başlamıştı. Komedi türünde bir dizi veya tiyatro...

7nypu.jpg

Dikkatine hayran kaldım :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ama önemli olan garsonun elindeki tabanca değilki yada Memati yi vuranda önemli değil. Önemli olan kimin vurdurttuğu..

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Ama önemli olan garsonun elindeki tabanca değilki yada Memati yi vuranda önemli değil. Önemli olan kimin vurdurttuğu..

Yaşar Ağa, Cemal'le pazarlık yapıyordu Memati için.

Ya o ya da Mete. Zira sürekli etrafına bakıyordu.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Pusat denen Mal vurmuştur cesaret versin diye bi şey çekiyordu mr hırbo...