Meizu M6 Note alınır mı ?

Corvette.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba Arkadaşlar,

Şuan ki telefonum İphone 4s, Öncesinde Samsung ve Sony android telefonlar kullandım.

Xiaomi Mi note modelini beğeniyordum uygun fiyattan alamadık, şimdi pek kampanyada olmuyor fiyatı pek düşecek gibi de görünmüyor. O fiyattan almak istemediğimden, başka telefon arayışına girdim. Meizu firması dikkatimi çekti m6 note modeli de hiç fena görünmüyor, Bataryası ve Çift kamera. Mi a1 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip (İşlemci,ram vs.) + Türkiye garantili olması da ayrı bir avantaj. Fiyatı şuan kampanyalı 1300 TL.

Meizu M6 Note

Çok aşırı olmasa da arada oyun oynarım, Müzik, Web de gezinme, Whatsapp, Kamera ve sosyal medya, Araba için Android Auto kullanırım. Bataryası 1 günü çıkarması yeterli benim için.

Kafama takılan tek şey yazılım Oreo gelir mi cihaza ? Geçen sene tanıtılan bir model yeni yeni ülkemizde piyasaya girdi. Aldığımız sürümde mi kalırız diye düşünmüyor değilim. Mi a1 diyeceksiniz çok düşündüm ama Miui Türkiye forumunda bayağı sorun dile getirilmiş.

Sizce alınır mı 1300 TL'ye bu telefon ?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383
Merhaba Arkadaşlar,

Şuan ki telefonum İphone 4s, Öncesinde Samsung ve Sony android telefonlar kullandım.

Xiaomi Mi note modelini beğeniyordum uygun fiyattan alamadık, şimdi pek kampanyada olmuyor fiyatı pek düşecek gibi de görünmüyor. O fiyattan almak istemediğimden, başka telefon arayışına girdim. Meizu firması dikkatimi çekti m6 note modeli de hiç fena görünmüyor, Bataryası ve Çift kamera. Mi a1 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip (İşlemci,ram vs.) + Türkiye garantili olması da ayrı bir avantaj. Fiyatı şuan kampanyalı 1300 TL.

Meizu M6 Note

Çok aşırı olmasa da arada oyun oynarım, Müzik, Web de gezinme, Whatsapp, Kamera ve sosyal medya, Araba için Android Auto kullanırım. Bataryası 1 günü çıkarması yeterli benim için.

Kafama takılan tek şey yazılım Oreo gelir mi cihaza ? Geçen sene tanıtılan bir model yeni yeni ülkemizde piyasaya girdi. Aldığımız sürümde mi kalırız diye düşünmüyor değilim. Mi a1 diyeceksiniz çok düşündüm ama Miui Türkiye forumunda bayağı sorun dile getirilmiş.

Sizce alınır mı 1300 TL'ye bu telefon ?

Oreo güncellemesi büyük ihtimalle geç gelicek. Donanımsal olarakta gayet güzel bir cihaz. 4000 mAh pile, Snapdragon 625 işlemci platformuna ve 4 GB RAM 64 GB depolama gibi özelliklere sahip.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
O fiyata daha üst donanım bulamazsın.Oreo da yukarda denildiği gibi gelir ama geç gelir heralde

Corvette.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mia1 İle işlemci ve ram aynı diğer özellikleri kıyaslayınca, M6 note eksik olan özellikleri Type-c, kızılötesi, 4k video ve şuan için oreo. Artı özellikleri batarya, Ön kamerası daha iyi, Arka kameralarda ise daha iyi diyaframa sahip, Sar değeri daha düşük, parmak izi okuyucu ön tarafta olması. Birde metal kasa olması cezbediyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cihazda amiral gemisi HTC U11'in kamera sensörü var.
Sanırım cevabını almışsındır. :D :D

Corvette.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sipariş veriyorum o halde :)

Corvette.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bakalım kullanıp göreceğiz deneyimlerimi paylaşırım ?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Hayırlı olsun şimdiden.

Corvette.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar telefon bu sabah elime ulaştı, iyiki almışım telefon bir harika ? Henüz oyun falan kurmadım ama kamera performansı gündüz çok iyi, gece İdare eder. Telefon bayağı kullanışlı arayüzü falan hoşuma gitti. Hızlı ve akıcı. Genpa garantili olarak geliyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar telefon bu sabah elime ulaştı, iyiki almışım telefon bir harika ? Henüz oyun falan kurmadım ama kamera performansı gündüz çok iyi, gece İdare eder. Telefon bayağı kullanışlı arayüzü falan hoşuma gitti. Hızlı ve akıcı. Genpa garantili olarak geliyor.
Kamerası iyi olsun bir zahmet i sensöre ayıp olur yoksa :D

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Alınır 1300 e daha ne olsun