Mehmet Topal'dan itiraf

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Fenerbahçe'de Osmanlıspor maçı sonrası tartışma konusu olan Mehmet Topal'dan açıklama gecikmedi: "Top elime çarptı.

2042acf69851b7890a6b3a82544a8d3b_mehmet-topaljpg_610x375.jpeg

Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe, kendi sahasında Osmanlıspor'u 90+1. dakikada Mehmet Topal'ın golü ile yendi.

Maç sonu Osmanlıspor cephesi Topal'ın topu eliyle kontrol ettiğini söyleyip maçın hakemi Alper Ulusoy'a uzun süre itiraz etmişlerdi. Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay da maç sonu açıklamalarında sitem dolu açıklamalarda bulunmuştu.

"TOPL ELİME ÇARPTI, BEN KONTROL ETMEDİM"

Maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan gecenin adamı Mehmet Topal, o pozisyonla ilgili olarak, " Top elime çarptı. Ben topu elimle kontrol etmedim.

Maçın adrenali ile ilgili farkına varmadım ve hakeme söylemedim.Aynı pozisyon kardeşim Atınç'ın başına geldi dün akşam. Kimse orada niye söylemedin diye itiraz etmedi" cevabını verdi.

Bir basın mensubunun Topal'a, "Hakem olsan ne karar verirdin" sorusuna ise tecrübeli futbolcu, "Hakem olsam, golü vermezdim." ifadeleriyle yanıtladı.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
maradona topa resmen tokat atıp çevirdi bu Mehmet Topal kardeş kasıtsız olarak eline top değmiş eli değil top eline değiyor arada fark var.