"Mehmet Naber" bitti ve indirmeye hazır

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ben de lise gazete mecmua neşriyatında çalışmıştım onda da office publisher ı kullanmıştım

lise hocamızda bi program kullanmıştı o daha iyidi sana uyardı ama adını unuttum

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Tasarım ve çalışmayı beğendim çok güzel ama içerik o kadar komik gelmedi bana.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
gelişmeleride face den duyuru yaparsınız , hayran oluverdik :D

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Group XR hocam nasıl anlatsam ki , ideallarimden birisiydi diyebilirim. O zamanlar gerçekleştiremediklerimi şimdilerde yapıyorum. Tanrıya şükür.

Ancak bu programların ikisinide deneyeceğim bakalım neticeyi ve vesile olan arkadaşı paylaşacağı ( umarım ) dosyayı halen beklemedeyim :) Örnekleri de buldum ayrıca bir sürü hazır template'leri varmış :) hatta eskiden bursa hakimiyet gazetesinde dizgici bir arkadaşımda var onunla da temasa geçtim. bakalım neler çıkacak.

bu arada beni ateşleyen bay Mehmet Naber'e de teşekkürler.

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
gelişmeleride face den duyuru yaparsınız , hayran oluverdik :D

gelişmeler gelecek merak etmeyin siz davetleri genişletin ustam yeter

Group XR hocam nasıl anlatsam ki , ideallarimden birisiydi diyebilirim. O zamanlar gerçekleştiremediklerimi şimdilerde yapıyorum. Tanrıya şükür.

Ancak bu programların ikisinide deneyeceğim bakalım neticeyi ve vesile olan arkadaşı paylaşacağı ( umarım ) dosyayı halen beklemedeyim :) Örnekleri de buldum ayrıca bir sürü hazır template'leri varmış :) hatta eskiden bursa hakimiyet gazetesinde dizgici bir arkadaşımda var onunla da temasa geçtim. bakalım neler çıkacak.

bu arada beni ateşleyen bay Mehmet Naber'e de teşekkürler.

dosyayı verdi rapide ama o mu

Arkadaşlar yüksek kalitede "Mehmet Naber" gazetesini indirebileceğiniz link:
http://rapidshare.com/files/288301196/Mehmet_Naber_Buyuk.pdf

Hayırlı okumalar.

teşekkürler faceye güncelledim bir de bunların word gibi yazı metinleri var mı direkt kullanabileceğimiz

hepinizin desteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar üstte kırmızı bold lu punktolarla Adayımızı desteklediniz mi yazısı gibi yazımız yazmasa da hayran olmanızı reca ederiz :D

http://www.facebook.com/album.php?ai...1219735?v=info

İDDİA ediyoruz SANAL ALEMİN ve FACENİN GERÇEK ZAMANLI İLK ABSÜRD GAZETESİ BİZİZ ! ! !
fazla mı iddialı olduk :lol:

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Indesign dosyasını özelden atayım sana Fatih bana mail adresni gönder. Yalnız kaynak dosyanın komple gönderilmesi çok zor çünkü, quark yada freehand'de olduğu gibi fotoğraflar ve fontlar ayrı bir klasörde tutulur. İstersen tüm kaynak dosyaları gönderirim ama 100 Mb'dan fazla tutar. Sadece indesign dosyası ise 27 Mb yarın istersen gönderirim.

gazimiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel olmuş bana böyle şeylerle gelin:thumbup1:

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Güzel olmuş hakikaten. Kendi avatarımla ilgili haber bile var :)

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Maili özelden postalıyorum. Teşekkürler hocam.

lorboloji

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Absürdlüğü severim ve bende bir blog sitesinde az da olsa absürd yazılar yazmaya çalışırım. Başarı bir absürd dergi olmuş. İnşallah bu olayı devam ettirirsin. Tebrikler dostum.

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ya iki siteden de indiremedim biri benim için dosya.tc'ye yükleyebilir mi?? :(

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Hocam yukarıda Fatih kardeşimiz alternatif linklere dosyayı yüklemiş onları deneyebilirsin

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
tamamdır hacılar indirdim facede de hayranım çok hoş bi çalışma olmuş devamını bekliyorum ellerinize sağlık....

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Eline sağlık... Ancak kullandığın programı daha önceden kullanan bir olmadan sadece dikkatimi çektiği için soruyorm. Photoshopla çok uğraştığım için ayrıntılara çok dikkat ederim. Senin çalışmanda da dikkat ettiğim ayrıntı yazıları neden şeffaf kullanmıyorsun?

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Tek bir sebebi var oda gerçek gazete mijanpajında saydam yazılar ve görseller çok kullanılmaz çünkü baskıda iyi çıkmaz. Şimdi sen bu gazeteyi zaten basmayacaktın diye sorarsan alışkanlık derim.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Saydam yazı derken inşallah yanlış anlaşılmadım... :) Hani şu avatar bulundu haberinde mesela çekirdeğin sağ tarafında gölge üstüne gelen yazılarda yazının arka planı da sarı yapılmış... aynı şekilde bir zamanlar bu diziyi seyrediyordum bölümünde de resimin yanındaki gölgenin üzerine gelen yazıların arka planı gri... hemen dikkatimi çekti oralar :)

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Valla gözünden bi şey kaçmıyor :)