Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir, kaptan Emre Belözoğlu'nun sözleşmesini 1 yıl uzattığını Twitter'dan yayınladığı video ile duyurdu.
İşte O Video;

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, 37 yaşındaki Emre Belözoğlu’nun sözleşmesini bir yıl daha uzattı.

Turuncu-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “2018-2019 sezonu sonuna kadar turuncu-lacivertli formamızı giymeye devam edecek olan kaptanımız Emre Belözoğlu’na başarılar diler, zaferlerle dolu bir sezon geçirmesini temenni ederiz.” ifadesi kullanıldı.

Emre Belözoğlu ise kulübün Twitter hesabından paylaştığı videoda, “Medipol Başakşehir ailesinin 3 senedir mükemmel bir hikaye yazdığını düşünüyorum. Şampiyonluk, bir hikayenin belki de çok güzel bitmesidir. ” ifadelerini kullanarak, üzerinde 2019 yazılı Medipol Başakşehir formasını imzaladı.

2015 yılında Fenerbahçe ile sözleşmesi bittikten sonra Medipol Başakşehir’in yolunu tutan tecrübeli orta saha oyuncusu, geride bıraktığımız sezonda oynadığı 27 maçta 3 gol atıp 9 asist yapmıştı.

Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Emre’nin saha içinde ve dışında görmek istemediğimiz bazı davranışları bizi yoruyor. Bizi zaman zaman üzüyor. Seneye onların olup olmayacağını konuşup, bir karar alacağız. Benim niyetim devam etmemesi, noktalaması yönünde ama kendisi arzu ediyor, hoca da istiyor” ifadelerini kullanmıştı.

Medipol Başakşehir Emre Belözoğlu’nun sözleşmesini uzattı

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Onu bırak da Arda Turan'ı ne yapacaklar.. :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Oynayabilirse..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
11'e düştü ama çok yersiz ceza 2 maç ceza vercekler kınama verceklerdi tamam ne o 16 maç ceza...
yuh hakemi dövseydi keşke değerdi o zaman.