Mediafire'dan 50 gb ücretsiz alan

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Dropbox,box.com,skydrive,google cloud gibi servislerin yanına mediafire da kendi sistemini kurmuş.

Ücretsiz üyeliklere 50 gb alan tek dosya başına max 200 mb alan veriyorlar.

zv6dutbm.png

https://www.mediafire.com/select_account_type.php#step-1

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Mediafire gibisi yok umarım bozmazlar bu gidişatı. Beklemeden sınırsız indirme... :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Mediafire gibisi yok umarım bozmazlar bu gidişatı. Beklemeden sınırsız indirme... :)
Evet katılıyorum ama yanlış hatırlamıyorsam normalde 200 ya da 300 mb üstü tek link dosya olmadığı için uploaderlar tarafından pek tercih edilmiyor o yüzden de pek adı duyulmuyor.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
En iyisi duyulmasın. Duyuldukça kötüleşmeye başlıyor sonra.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Evet katılıyorum ama yanlış hatırlamıyorsam normalde 200 ya da 300 mb üstü tek link dosya olmadığı için uploaderlar tarafından pek tercih edilmiyor o yüzden de pek adı duyulmuyor.

zaten türkiyede yeni yeni gelişen fiber neti çoğu insan kullanamıyor tek seferde büyük dosya çekmekte işkence gibi 200luk parçalar gayet ideal

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
1 yıldan fazladır mediafire kullanıyorum, bu zamana kadar 8 gb upload alanı var, dün akşam dosya upload edeyim diye girmiştim, bir baktım 50 gb çıkmış :D yer kalmadı üzülüyorum derken 50 gb bana ilaç gibi geldi :D eklediğim linkleri istediğim gibi değiştirebiliyorum en güzelide, eklediğim linklerde isimleri bile değiştirme var :D şükür dosyalarım bir tane bile silinmedi, bu arada ücretsiz hesabım var :D

FnlDstntN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mediafire daha çok dosya paylaşım sitesi olarak kullanılıyordu fakat son zamanlarda bulutun popülerleşmesiyle birlikte onlarda bu tarafa kaymaya başladı...Ayrıca mediafireın diğer dosya paylaşım sitelerine gğre çok daha iyi bekleme süresi yok donload hızlandırıcıları destekliyor durdurup devam etmeye izin veriyor...Tek sorunu mb sınırlaması...

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
1 yıldan fazladır mediafire kullanıyorum, bu zamana kadar 8 gb upload alanı var, dün akşam dosya upload edeyim diye girmiştim, bir baktım 50 gb çıkmış :D yer kalmadı üzülüyorum derken 50 gb bana ilaç gibi geldi :D eklediğim linkleri istediğim gibi değiştirebiliyorum en güzelide, eklediğim linklerde isimleri bile değiştirme var :D şükür dosyalarım bir tane bile silinmedi, bu arada ücretsiz hesabım var :D

Sen bilirsin. :) Ftp upload özelliği var mı bu sitenin?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
ftp olan ücretli sürümde, ilerde ücret ödeyim alacağım inşallah, o zaman 4 gb tek dosya özelliği ve 250 gb alan veriyor sadece 15 tl

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Kendi siteme yıllık 70$ civarı para veriyorum ve dünyanın en iyi hosting hizmeti sunan firmalarından birinden alıyorum bu hizmeti.
Adamlara buraya yedekleme yapabilirmiyim diye sordum.

Aldığım yanıt tabiki, ancak oluşabilecek hatalardan/çökmelerden biz sorumlu değiliz dediler.

Size bu hizmeti bedavaya veriyorlar yarın hizmeti kaldırdım, dosyalarınızı sildim derse şaşırmayın.
Sizin için çok önemli olan şeyleri böyle yerlerde saklamayın derim.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Kendi siteme yıllık 70$ civarı para veriyorum ve dünyanın en iyi hosting hizmeti sunan firmalarından birinden alıyorum bu hizmeti.
Adamlara buraya yedekleme yapabilirmiyim diye sordum.

Aldığım yanıt tabiki, ancak oluşabilecek hatalardan/çökmelerden biz sorumlu değiliz dediler.

Size bu hizmeti bedavaya veriyorlar yarın hizmeti kaldırdım, dosyalarınızı sildim derse şaşırmayın.
Sizin için çok önemli olan şeyleri böyle yerlerde saklamayın derim.

Zaten önemli şeylerimi asla böyle sitelere eklemem, taşıyıcı diskim var atarım korum köşeye o kadar :D internette var olan bir şeyi yine internete ekliyorum o kadar :D

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Zaten önemli şeylerimi asla böyle sitelere eklemem, taşıyıcı diskim var atarım korum köşeye o kadar :D internette var olan bir şeyi yine internete ekliyorum o kadar :D

USB disklerin bozulma oranları, sabit disklere göre çok çok daha fazladır benden söylemesi :)
Diskinizi güvenli çıkar ile çıkarmazsanız ufak tefek hatalar oluşur diskte.
Zamanla bu hatalar birleşir, bir gün USB diskinizi taktığınızda bu diskin biçimlendirilmesi lazım der.

Özellikle güç kaynağı sağlam olmayan PC lerde USB voltajı düşük olduğundan daha fazla sıkıntı yaşanır.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Haklısın kardeş ama 2 yıla yakın oldu şükür bişey olmadı zaten olmayacağınada garanti yok. olacağı kadar kullanırız artık :D

devkazanı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dosya tutması zaman limitliymiş.bir gün dosyalarımız silinecek yani.Yandex mail alırsın 10 gb kota mis gibi.dolduğunda yeni mail o kadar.Silinme derdi de yok.