Media markt te ucuzluk vardı Ankara gidenler şanslıydı.

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar bugün medya marketin bir dergisi elime geçti fiyatlara inanamadım gittim bir bakıyım diye ama zararlı mı yoksa karlı mı çıktım anlamadım :D

çünkü çoğu harici disklerde indirim yapılmış 2.5" ve 3.5" disklerin bazıları indirime girmiş stoklar tabiki kısıtlı ama bu sefer 10 en fazla 20 adet olanı gördüm :D

neyse işte bu arada bi baktım Lacia 160gb 2.5" harici almışım :D
LACIE301266_l.jpg

fiyatı : 169 lira imiş yanlış hatırlamıyosam ben 89 lira gibi bir fiyata aldım mutlumuyum peki evet çünkü yeterince hızlı 5400rpm yeter yaw

bütün fiyatları alt üst etmişler inanmadım :S

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Media Markt yapar :)
takip etmek gerek :D

GençAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum bende bilgisayar satıcısıyım...zaten bunun lacianın satış fiyatı 120 bizde açılış diye 30 tl indirim yapmış...250 gb tını 165 e satıyoruz...olsun yine de karlısın:)...inceledim gerçekten normal bilgisayar firmalarının arasında ucuz sayabileceğimiz tek ürün yazıcılar:euro:...he birde plazmalar...:)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Gençadam senin avatarınla üye olan bir arkadaşımız vardı sen o musun?

Galiba değilsin çünki o mesajlarının hepsini renkli yazarak forum kurallarını çiğnemezdi:)

Hoşgeldin diyelim bu arada:)

Bu mesajdan sonra avatarını değiştirmişsin..Neyse benzetim galiba:)

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
titanyum iyi günlerde kullan markayı duymadım desem yeridir. Bu arada sesin soluğun çıkmıyor hiç

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Bu arada media markt ın internet sitesinin olmayışı ve internte üzerinden satışı olmayışı çok kötü

internet sitesi yok derken o sadece mağazaların nerde olduğunu göstern sitenin varlığından haberdarım

GençAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençadam senin avatarınla üye olan bir arkadaşımız vardı sen o musun?

Galiba değilsin çünki o mesajlarının hepsini renkli yazarak forum kurallarını çiğnemezdi:)

Hoşgeldin diyelim bu arada:)

Bu mesajdan sonra avatarını değiştirmişsin..Neyse benzetim galiba:)

yok bi yanlış anlaşılma odlu değiştim avatarı...:) yazı karekteri neden değiştiremediğimizide uyarı yedikten sonra fark ettim:D

Bu arada media markt ın internet sitesinin olmayışı ve internte üzerinden satışı olmayışı çok kötü

internet sitesi yok derken o sadece mağazaların nerde olduğunu göstern sitenin varlığından haberdarım

belki böyle daha karlıdır işleri:) merak eden gelsin diye:D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
walla gavur ülkelerin medimarkt larına baktım hepsinde ürünler de fiyatlar da var :D bizimkini de ayıp olmasın bir site açalım der gibi site açmışlar :D Ama mağazaları manyak süper yani :D

vestanbul

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
MediaMarkt yahudi sermayeli bir kuruluş galiba... Biliyorum parçaların hepsi dışarıdan geliyor ama adamlar iki kere kazanmasın.

Ne kadar saçma sapan iş yapıyorlarsa da ille de Yerli Malı :)

Şu siteye ve şuraya bakarak Türk müşterilerine ne kadar değer verdiklerini de müşahade edebilirsiniz...

Son mesajlar