Medal of Honor Pacific Assault

ilayda24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Medal of Honor Pacific Assault tam çözüm arıyorum ama bulamadım. bir bölümde takılı kaldım. sımdı havan topları ıle atıs yapılan adamları oldurdum ama ılerlemıyor. 3 tane bot var denızde.nepmam gerek.. botlaramı bınecem ama beceremedım.bıtıren varsa yardım etsın bana.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Eğer benim hatırladığım yerdeysen, havan toplarını da patlatman gerekiyor. Bomba takım arkadaşlarından birinde olacak önce onu alman gerekir.

O oyunu gerçekten yaşayarak oynamıştım uzun zaman önce. Savaşı özlüyorum, gerçek savaşı. Ama savaş olmasından ötürü değil..

ilayda24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elmacık abi,şimdi 3 tane havan topu gördüm. Ates eden adamları oldurdum, tab tusuna bastıgımda 3 gorev var,2 sını hallettım 1 tane kaldı dıyor, sanırım dıyorkı botlara geri dön. Ama ustune geldım f tusuna bastım bısı olmadı.Ben nerde yanlıs yaptım. Sabaha kadar ınat edıp bulacam:( oyun suan acık,yardım edınız..:(:(

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Görevin tam metnini yaz buraya. Gerçek savaşa gidemiyoruz bari bunda teselli bulalım. Dediğim gibi yanlış hatırlamıyorsam o topların üstüne bomba kurup patlatman gerekiyor adamları öldürdükten sonra.

ilayda24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ortadaki botu ısaret edıyor OK ama bota gelıyorum etrafında dönüp duruyorum:) bulamadık.

Bırde havan toplarının ustune zamanlı bomba kurdum patlattım havan toplarına bısı oldugu yok.

adszim7.jpg

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Burayı hiç hatırlayamadım, uzun zaman oldu. Görevde ise tek söylenen "botlara dön". Ama malesef nasıl geçtiğimi hatırlamıyorum :(

ilayda24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu oyunun Tam Çözümü yokmudur,nereden bulabilirim.

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
sadece bunlar var

Oyun kurulduğu zaman masaüstünde kurulan kısayol komutu mohpa_setup.exe dosyası için bir kısayoldur. Bu dosya için değil mohpa.exe dosyası için bir kısayol yaratmalı (bu dosyayı oyunun kurulduğu dizinde bulabilirsiniz) ve sonuna aşağıdaki komutu eklemelisiniz:

+set developer 1

Örnek olarak şöyle olmalı:

"C:\Medal of Honor Pacific Assault\mohpa.exe" +set developer 1

Oyun sırasında [~] tuşuna basın ve aşağıdaki kodları yazın sonra [ENTER] tuşuna basın

dog : Ölümsüzlük
fullheal : Tam sağlık verir.
wuss : Tüm silahlar ve cephane
noclip : Duvardan geçme modu Açık / Kapalı
notarget : Düşmanlar sizi görmez
fps 1 - FPS'yi gösterir

http://www.akdenizforum.com/sifreler-cozumler-hatalar/7305-medal-honor-pacific-assault.html

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Talha ne alaka?
Talha bundan sonra da böyle anlamsız ve alakasız bir mesajını görürsem kendi elimle yasaklayacağım seni! Hatta böyle yapmakta ısrarcı olursan biriktirmek için uğraştığın mesaj sayını da sıfıra indireceğim!

Zaten stres atacak yer arıyorum malzeme olma bana!

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Evet gördüm ki bir tam çözüm istenmiş :) Cok yakında bununda tam çözümünü videolu olarak koyucam o zaman ;)

geçemessem bende rezil olurum artık :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
ilayda24 az sabredebilirsen videolu bir çözüm hazırlarım sen başka oyunlara takılakoy sitemizide takip etmeyi unutma..

Crysis bitsin ona baslim hemen ardından onu alıp bitireyim.. Tam Çözümler bölümünü ara ara ziyaret et

ilayda24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nmss dedi ki:
Evet gördüm ki bir tam çözüm istenmiş :) Cok yakında bununda tam çözümünü videolu olarak koyucam o zaman ;)

geçemessem bende rezil olurum artık :D

Ben sadece o bölümün çözümünü istiyorum.
Mouse ile üzerine geldim. "Sitting Ducks" 3 günden beri aynı yerde dönüp duruyorum :)
Bu bölümün çözümünü verin size sonsuz teşekkürler....

adszmk0.jpg

ilayda24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nmss dedi ki:
ilayda24 az sabredebilirsen videolu bir çözüm hazırlarım sen başka oyunlara takılakoy sitemizide takip etmeyi unutma..

Crysis bitsin ona baslim hemen ardından onu alıp bitireyim.. Tam Çözümler bölümünü ara ara ziyaret et

O desene 1 ay beklerisss :)

Crsis bitmez be abi, sen bırak onu buna basla :D

Hatta kaldıgım yerdekı save dosyasını gondereyım kaldıgım yerden devam et, bırde uzman olarak sen el atsan,oluymu ?

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bakarız kardesim merak etme ben hızlı oyuncuyumdur sadece vakit bulamıyorum bu aralar :)

Sen maşallah de gelir merak etme.. İyi Oyunlar..

ilayda24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok yok yok çıldıracam 10 gün den beri aynı bölümdeyim,bende inat var gececem burayı.Yardım edin n'olur :(

Gecemıyorum bu lanet bölümü,oyunda yapay zekamı oldu ne oldu anlamadım :(

zilartopar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz geç bir cevap olacak ama :D şimdi o bölümü ben geçtim o bölümde arkada bir adamımız vuruldu ve onu alıp kurtarman gerekiyor eğer adamı bulamadıysan bütün botların yanına git öyle bir daha dene ben görevi öyle bitirmiştim şu an ben d-day deyim bitirmek üzereyim orayıda

fuatfuat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ortadaki botu ısaret edıyor OK ama bota gelıyorum etrafında dönüp duruyorum:) bulamadık.

Bırde havan toplarının ustune zamanlı bomba kurdum patlattım havan toplarına bısı oldugu yok.

adszim7.jpg
kardeş şimdi returnn to rafts missionun da botun üstüne çık o şekilde mission tamam belki sen bitirmişsindir burayı ama olsun başka arkadaşlara yardımımız dokunur

fuatfuat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evt buda son görev yerdeki arkadaşımızı kaldırıp bota götürcez bitcek ok iyi oyunlar
C:\Documents and Settings\xpc\Desktop\adsız.bmp

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adszim7.jpg

arkadaşlar konuyla uzaktan yakından bir ilgisi yok ama ben yinede sormak istiyorum.bu elindeki silahın adı ne?benim oynamadığım 2.Dünya Savaşı oyunu kalmadı ama bu silahı hiç bir yerden hatırlamadım.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
arkadaşlar konuyla uzaktan yakından bir ilgisi yok ama ben yinede sormak istiyorum.bu elindeki silahın adı ne?benim oynamadığım 2.Dünya Savaşı oyunu kalmadı ama bu silahı hiç bir yerden hatırlamadım.

Bu Japon tüfeği. Adı Arisaka yanlış hatırlamıyorsam.

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
allied assault olsaydı yardım edebilirdim ama maalesef pasific assault u oynamadım hiç.:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş, will gaines adlı arkadaş yaralı sen gidip onu taşımalısın ama karşına asyalılar çıkacak 5-10 tane öldür onları adamı bota taşı :cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
botlara döncen sonra willy (yani keskin nişancın) ormanda yaralanıo sonra taba bas find the willy yazıo willy i bulacan sonra japonları öldür sonrada onu bota götür bittti :biggrin: