Medal of Honor 2010 çıkmadan, korsanı çıktı bile..

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Oyunu dün bitirdim gayet güzel bad companyden iyi ama modern warfare den degil :)

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
dün gece bitirdim :D güzel olmuş cidden oyun.insanı special force olmaya zorluyor :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
oyunu bitirdim ve su kadar söyliyim cod modern warfare 2 nin yanına yaklasamaz.. bide cod black opps'a rakip olcak diyolardı..o kadar sacma hatalar var ki hem grafik hatalari hem yapay zeka hatalari.. modern warfare 2 nin o film gibi aksiyonuna yaklasamiyo bile birak gecmeyi... bi ara sasirdim bumuymus dedim okadar vidyosunu izledigimiz bu kadar övdükleri oyun, bazi sahneler resmen warfare 2'den calinti..nys oynadim sildim gitti warfare 1-2 hala sistemde durur..

mehmetkavci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
medal of honor limited edition (2010) diye geçiyor oyun ;) herşeye değer beh bu oyun :) sistem yükselt :)

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

oyunu bitirdim ve su kadar söyliyim cod modern warfare 2 nin yanına yaklasamaz.. bide cod black opps'a rakip olcak diyolardı..o kadar sacma hatalar var ki hem grafik hatalari hem yapay zeka hatalari.. modern warfare 2 nin o film gibi aksiyonuna yaklasamiyo bile birak gecmeyi... bi ara sasirdim bumuymus dedim okadar vidyosunu izledigimiz bu kadar övdükleri oyun, bazi sahneler resmen warfare 2'den calinti..nys oynadim sildim gitti warfare 1-2 hala sistemde durur..

peh... hakkını yeme hocam oyunun , bi tek sen varsın oyunu kötüleyen hayret :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
modern warfare serisinin hicbi oyununun yanına yaklasamaz tek söledigim bu

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zamundada var. 200 kb ile indiriyor. Boyutu 7 gb.

Cracki Trivium adlı bir ekip çıkardı. Razor sessiz.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Recommended System Requirements
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+
Memory: 4 Gb
Hard Drive: 10 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 9800 GT / ATI Radeon HD 3870
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive

Palavra sıkmasınlar bu sistemde bile kasıyor.

Oyunun hiç güzelliğini görmedim. CoD'a rakip olamaz. MoH yine eskisi gibi yani.

LAZER

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Oyunun hakındaki kişisel görüşlerimle özetlersem
ses - mükemmel 10 ( sesler resmen oyunun içine sizi alıyor )
oynanabilirlik - 9 (gerçekten zevkli ama kesinlikle cod esinlenme demiyorum resmen çalma )
grafikler -7,5 ( genel de güzel fakat pek öyle nesnelerle bitkilerle temas etmesseniz )
yapay zeka - gördügüm en gerizekalı yapay zekalardan biri (düşmanın arkasına geç kündeye getir o hala önünden başka bir yere ateş etmiyor))
süre - oynadığım en kısa tekli oyun ( sabah başla akşama varmaz biter)

sonuç olarak hevesle başla zevkli fakat çok kısa bir oyun aylarca beklemeye değermi tartışılır inşallah cod black ops ve crysis 2 beklentillerimizi üzmez

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
İndirdim 3.Bölüme Geçtim :D

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
rapid ve hotfile da sorun mu var benim pc demi sorun var :S
50kb ile indiriyor.Youtube'dan çekiyorum 700 ile
İndiremedim gitti medal of honor'ı :cursing::cursing::cursing:

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
rapid fena degilde bu hotfile beni kanser edicek premium var daha nabicaz hızlansın diye yalvaricakmiyiz..

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
oyunu 2 kez bitirdim acaip süper bişiy 1080 p çözünürlük ve high ayarlarında inanılmaz grafikler yakalıyorsunuz muazzam

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
uleynn 3. bölüm mü 4. bölüm mü anlamadım dağ da mahsur kaldım elemanlar yukarıda beni çağırıyor yukarıya tırmanmam lazım tırmanamıyorum ne yapmak lazım bilgisayar başında zıplasammı :D

Taliban milisinin teki yerdeki ateşi yağ atarak sinyal yolluyor acaba şişeyi ateşe atmaması gerekiyor :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
uleynn 3. bölüm mü 4. bölüm mü anlamadım dağ da mahsur kaldım elemanlar yukarıda beni çağırıyor yukarıya tırmanmam lazım tırmanamıyorum ne yapmak lazım bilgisayar başında zıplasammı :D

Taliban milisinin teki yerdeki ateşi yağ atarak sinyal yolluyor acaba şişeyi ateşe atmaması gerekiyor :)

Son cümleden bir şey anlamadım. ?
Sanırım ben o bölüme gelmedim.

Bu arada bu oyun midemi bulandırıyor çok oynayınca. En son Hitman'de olmuştu.

Rac10

Asistan
Reaksiyon puanı
3
4 gündür oynuyorum Ama call of duty nin yerini doldurulamaz.

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

tahminimce uçak savar'ın oldugu yerdesin, uçaksavarın yanına gidip c4'ü yerleştirmen lazım sonra arkadaşın elini uzatıyor sana yukarı çıkman için

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bazı arkadaşlar oyunu yerden yere vurmuş bazılarıda göklere çıkarmış. renkler ve zevkler tartışılmaz.

benim oyun hakkında görüşüm şu ki; oyun hikaye ve tarz olarak Call of duty e çok benziyor. Grafikler çok mükemmel değil ancak, dağların görüntüleri falan çok güzel bence, apachiyle uçarken olan bölüm en çok hoşuma giden bölümdü, birde atv li bölüm. hikayede birden fazla kişiyi oynuyor olmak güzel ama ben bi ara kim kimdi koptum. savaş sahnelerinde heyecan ve adrenalin var kesinlikle. ayrıca oyunun müzikleri bence çok güzeldi. Cal of duty de yapamadığım bir şey olarak bu oyuna kendimi çok iyi kaptırdım ben. bunun crysis ve crysis warhead da dağa doğru tek başıma giderken yaşamıştım ve inanılmaz zevkliydi.

oynamaya değer diye düşünüyorum. ben bütün oyunları en az iki kez oynarım, ve bunuda aynı şekilde yapacağım..

yrss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar ben elimdeki silahı yerdekiyle değiştiremiyorum yaa silahın üzerine geldigimde "f" e basın diyo basıyorum tık yok nasıl olayo bu silah değiştirme yardımlarınızı bekliyorum ya?

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
tahminimce uçak savar'ın oldugu yerdesin, uçaksavarın yanına gidip c4'ü yerleştirmen lazım sonra arkadaşın elini uzatıyor sana yukarı çıkman için

Teşekkürler orasını es geçmişim :)

Oyunu bitirdim ama bu oyun tırt hiçbir işe yaramaz Cod a benzetmeye çalışmışlar resmen batırmışlar Taliban milislerini ise Delta force oyunlarındaki elemanlara benzetmişler.

ya arkadaşlar ben elimdeki silahı yerdekiyle değiştiremiyorum yaa silahın üzerine geldigimde "f" e basın diyo basıyorum tık yok nasıl olayo bu silah değiştirme yardımlarınızı bekliyorum ya?

Birde silahı alana kadar F tuşuna basılı tutmayı dene:thumbup1:

yrss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) basılı tutmak gerekiyomus tesekkürler.
silah değiştiremeden 7 saat gibi bi zamanda bitirdim yaa çokk kısa yapmıslar :S

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu oyunu kurdum ama mutliplayer seçenegi çalısıyor...tekil oynama secenegi çalısmıyor..yardımcı olabilirmisiniz...anlayamadım neden oluyor..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
crack yapmamışsındır. setup dosyasının içinde bir moh.exe dosyası olmalı. onu kopyala, program files klasörü içindeki oyun klasörüne yapıştır. orjinal oyunun moh.exe si ile değiştir, tamamdır.

multiplayer çalışsa da lisansın olmadığı için oynayamazsın zaten.

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
medal of honor ın içinde
binaries
engine
mohagame
mp
sopport
tempatch
diye 6 klasör var hangisine kopyalayayım.. yardımcı olurmusun